دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان
آخرین قیمت سکه و طلا

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 9 بهمن 1397 ساعت 15:43   |   کد مطلب: 34913
عضو خبرگان رهبری گفت: مسؤولان نباید اجازه دهند که از فضای مجازی علیه انقلاب اسلامی استفاده شود.

آیت الله‌ سید مصطفی موسوی‌اصفهانی امروز در گفت‌و‌گو با نافع با بیان اینکه بزرگ‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی تحقق هدف انبیا در کشور و حتی سایر ممالک اسلامی است، اظهارکرد: هدف اولیه پیامبران هدایت امت‌ها و نجات دادن آنها از چنگال مستکبرین بوده است.

وی افزود:  استکبارستیزی و در مقابل مستکبرین ایستادن از جمله شاخصه‌های بارز تحقق این اهداف است تا جایی که مسلمان در انقلاب اسلامی تا پای جان برای استقلال آزادی و جمهوری اسلامی  تلاش کردند.

عضو خبرگان رهبری در استان همدان با تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی در راستای پیشرفت و توسعه کشور تصریح کرد: پیش از انقلاب اسلامی شهرها از همه امکانات برخوردار نبودند اما امروز روستاهای کشور نیز از نعمت‌های مختلفی چون آب، برق و گاز برخوردار هستند.

وی با بیان اینکه پیش از انقلاب مردم در تصمیم‌گیری‌ها مشارکتی نداشتند، ادامه داد: در حال حاضر به طور میانگین هر ساله شاهد برگزاری یک انتخابات هستیم و همه کارگزاران نظام مستقیم و یا غیر مستقیم توسط مردم انتخاب می‌شوند.

موسوی‌اصفهانی با اشاره به اینکه پیش از انقلاب هر اظهارنظری خلاف نظر حکومت با عکس‌العمل ساواک مواجه می‌شد، خاطرنشان کرد: امروز مردم آزادی دارند و نظرات خود را مطرح می‌کنند.

وی با بیان اینکه امروز نباید اجازه داد که از فضای مجازی علیه انقلاب اسلامی استفاده شود، گفت: نباید اجازه دهیم دشمنان  دستاوردهای انقلاب را وارونه جلوه دهند و از فضای مجازی سوء استفاده کنند.

عضو خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه امروز استقلال و آزادی در کشور ساری و جاری است، اظهار کرد: علاوه بر این  زیرساخت‌های لازم برای پیشرفت در علوم مختلف حاصل شده که با ایران وابسته قبل از انقلاب قابل مقایسه نیست.

وی با اشاره به اینکه امروز باید از مسؤولان مطالبه کرد، خاطرنشان کرد: با تقویت روحیه مطالبه‌گری از انحراف در مسیر انقلاب جلوگیری به عمل می‌آید و مردم باید همواره مراقب باشند تا مسئولان کوتاهی نکنند.

وی در پایان تصریح کرد: رسانه‌ها به وِیژه صدا و سیما و تریبون‌داران در ایام دهه فجر به تشریح دستاوردهای مختلف انقلاب اسلامی بپردازند و برای مردم توضیح دهند.
انتهای پیام/الف/ ۱۰

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت