وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 3 بهمن 1397 ساعت 09:21   |   کد مطلب: 34838
فرمانده سپاه شهرستان کبودراهنگ خبر داد:
اعزام 250 دانش‌آموز کبودراهنگی به اردوی راهیان نور
فرمانده سپاه شهرستان کبودراهنگ از اعزام 250 دانش‌آموز پسر در قالب اردوی راهیان نور از شهرستان کبودراهنگ به مناطق عملیاتی کشور خبر داد

به گزارش نافع، محمود بداغی در جلسه هماهنگی راهیان نور این شهرستان اظهار کرد: به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و آشنایی نوجوانان و جوانان با فرهنگ ایثار و شهادت اردوی راهیان نور به مناطق عملیاتی کشور اجرا خواهد شد.

وی با اشاره به تعداد نفرات شرکت‌کننده در این اردو ادامه داد: در این اردو 250 دانش‌آموز پسر در مقاطع دبیرستان و دوم متوسطه در مناطق عملیاتی حضور خواهند یافت.

فرمانده سپاه شهرستان کبودراهنگ گفت: در سال 97 بیش از  1100 نفر از اقشار مختلف مردم در قالب کاروان‌های راهیان نور در مناسبت‌های گوناگون از این شهرستان به مناطق عملیاتی اعزام شده‌اند.

وی با اشاره به تاثیرات مثبت راهیان نور در اذهان جامعه تصریح کرد: هر جا که دشمن ورود پیدا کرده و با شایعه‌سازی و جو منفی به فکر تخریب حرکت ما در یک نقطه باشد باید دانست که دشمن از این حرکت ما چقدر احساس خطر کرده و انعکاس کوچکترین رویدادهای این حرکت نشان از بغض و کینه آن ها از این کار ارزشمند است.
 بداغی با اشاره به آموزه‌های معنوی و حماسی راهیان نور ادامه داد: راهیان نور دارالفنون و دانشگاهی است که تا هزاران سال می‌توان از آموزه‌های معنوی و حماسی آن بهره‌مند شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: راهیان نور یک سفر تربیتی بوده که دانش‌آموزان در کلاس درس شهدا شرکت می‌کنند و از آنها درس ایثار و ولایت‌مداری می‌آموزند.

انتهای پیام/ر/20

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت