پیغام خطا

  • Warning: file_put_contents(temporary://fileIcYgdt): failed to open stream: "DrupalTemporaryStreamWrapper::stream_open" call failed در file_unmanaged_save_data() (خط 1986 از /home/nafee/domains/nafee.ir/public_html/includes/file.inc).
  • فایل نمی‌تواند ایجاد شود.
  • Warning: file_put_contents(temporary://filegt1QVs): failed to open stream: "DrupalTemporaryStreamWrapper::stream_open" call failed در file_unmanaged_save_data() (خط 1986 از /home/nafee/domains/nafee.ir/public_html/includes/file.inc).
  • فایل نمی‌تواند ایجاد شود.
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 3 بهمن 1397 ساعت 07:30   |   کد مطلب: 34834
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری همدان:
لزوم مدیریت واحد برای پیشرفت روستاها
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری همدان گفت: ایجاد مدیریت واحد و هماهنگی به دهیاران، اعضای شورای روستا و بنیاد مسکن در روستاها برای پیشبرد بهتر امور لازم است.

ظاهر پورمجاهد  امروز در گفت‌و‌گو با نافع با بیان اینکه تلاش شده تا هماهنگی بین متولیان امور روستاها ایجاد شود، اظهار کرد: تلاش مناسب در یک مسیر صحیح انجام می‌شود اما برای رسیدن به نقطه مطلوب راه بسیاری در این بخش پیش رو داریم.

وی با اشاره به اینکه برای تغییر کاربری در روستاها به منظور به روز رسانی وضعیت آنها به همکاری بیشتر امور اراضی جهاد کشاورزی نیاز است، افزود: برای الحاق محدوده‌های کوچک در طرح هادی روستاها و هم اجرای طرح‌های تولیدی در پهنه صنعتی روستا نیاز به هماهنگی بیشتری است.

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری همدان با بیان اینکه نظرات بخشداران، دهیاران و اعضای شورا برای بررسی و بازنگری طرح هادی باید اخذ شود، تصریح کرد: این نظرات را با نقطه نظرات علمی مشاور تطبیق داده وسپس مراحل تصویب را تسریع می‌کنیم.

وی ادامه داد: در برخی از روستاها که به عنوان روستای نمونه گردشگری معرفی شده است در جداره‌ها باید به شکلی اقدام کرد که به بافت و زیبایی آن آسیب وارد نشود.

پورمجاهد با بیان اینکه باید نما، منظر و جداره را حفظ کنیم، خاطرنشان کرد: در بازسازی  و اصلاح ساختارها از مصالحی باید استفاده کرد که به بافت سنتی آسیب وارد نکند.

وی با اشاره به اینکه مدیریت واحد در روستا با اجرای قوانین محقق می‌‎شود، گفت: اگر واگذاری اختیارات ادارات به دهیاران در صورت تأمین اعتبار از سوی دستگاه‌ها انجام شود می‌توان گفت قدم‌هایی در راستای مدیریت واحد در روستاها برداشته می‌شود.

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری همدان با بیان اینکه همه دست به دست هم دهیم و محیطی مناسب ایجاد کنیم اظهار کرد: دهیاران ، شورا و بنیاد مسکن باید دو طرفه باشد تا بتوانیم گام‌های مثبتی برداریم.

انتهای پیام/ الف/30

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما