وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 2 بهمن 1397 ساعت 11:33   |   کد مطلب: 34822
معاون هماهنگ‌كننده فرمانده سپاه انصارالحسين (ع) همدان خبر داد:
اعزام 1804 دانش‌آموز همدانی به اردوی راهیان نور
معاون هماهنگ‌کننده سپاه انصارالحسین(ع) همدان از اعزام 1804 دانش‌آموز دختر و پسر در قالب 10 دوره اردوی راهیان نور از استان همدان به مناطق عملیاتی کشور خبر داد.

مصطفی رستمی در گفت‌وگو با خبرنگار نافع اظهار کرد: به مناسبت 40 سالگی انقلاب اعزام 10 دوره اردوی راهیان نور به مناطق عملیاتی کشور را داریم و این اردوها از امروز با اعزام ناحیه رزن آغاز شده  و تا 14 بهمن ماه ادامه دارد.

وی ادامه داد: تمام نواحی در این اردوها شرکت  کرده از هرناحیه 250 دانش آموز از مقاطع دبیرستان و دوم متوسطه در اردو حضور دارند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه انصارالحسین(ع) همدان گفت: استان همدان در سال 97 حدود 8 هزار سهمیه اعزام داشته که تا به امروز حدود 5 هزار و 800 نفر آن در قالب کاروان‌ها و عناوین مختلف در مناسبت‌های گوناگون اعزام شده‌اند .

وی با اشاره اقدامات  دشمن برای ایجاد اخلال و خدشه در جشن‌های انقلاب، تصریح کرد: ما با تمام توان برنامه‌های فرهنگی مختلف را اعم از جشن‌های بزرگ انقلابی، به کوری چشم دشمنان برگزار خواهیم کرد که این برنامه‌ها با محتواهای خادمین شهدا و مدافعین حرم و ... اجرا می‌شوند .

رستمی ادامه داد: برای کادر سازی نظام اسلامی بهترین مرحله اردوهای راهیان نور است که جوانان باید حضور داشته باشند تا پایه‌های نظام را مستحکم‌تر کنند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه انصارالحسین(ع) اظهار کرد: هر کجا نظام به مشکل برخورده، شهدا به کمک ما آمده‌اند و باعث استحکام این نظام شده‌اند .

وی در پایان  خاطرنشان کرد: این نوید را به همه امت‌های اسلامی دنیا می‌دهیم که در این کشورامثال شهید حججی‌ها که آمادگی دفاع در هر زمینه‌ای را دارند کم نیستند .

انتهای پیام/ا/10

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما