آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 30 دى 1397 ساعت 10:03   |   کد مطلب: 34801
رئیس بنیاد ایران شناسی همدان گفت: در ایام دهه فجر نمایشگاهی از دستاوردهای انقلاب اسلامی با همکاری سازمان اسناد ملی و کتابخانه‌های غرب کشور (همدان) برپا می‌شود.

محسن جانجان امروز در گفت‌وگو با نافع اظهار کرد: بنیاد ایران شناسی همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با همکاری دانشگاه بوعلی سینا همایشی در راستای معرفی دستاوردهای انقلاب برگزارمی‌کند.

وی بیان کرد: همچنین قرار است در ایام دهه فجر نمایشگاهی از دستاوردهای انقلاب اسلامی با همکاری سازمان اسناد ملی و کتابخانه‌های غرب کشور (همدان) نیز برپا شود.

رئیس بنیاد ایران شناسی همدان در خصوص وضعیت دانشنامه جامع همدان تصریح کرد: دانشنامه جامع همدان نیز در حال انجام بوده و اواخر کار آن است به طوری که اکنون در حال جمع‌آوری اطلاعات است.

وی هدف از تدوین دانشنامه جامع همدان را معرفی ظرفیت استان همدان در مجامع بین‌المللی عنوان کرد و گفت: در دانشنامه همدان به 19 مدخل پرداخته شده که از جمله آن می‌توان به جغرافیای تاریخی،  جغرافیای طبیعی، آب و هوای استان،  منابع آبی،  جغرافیای انسانی،  جغرافیای زیستی،  جغرافیای شهری،  جغرافیای روستایی و عشایر و... اشاره کرد.

انتهای پیام/ ب/30

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت