آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 23 دى 1397 ساعت 09:14   |   کد مطلب: 34705
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان:
تجمیع دکل‌های BTS فضاهای مسکونی در الویت ساماندهی قرار دارند
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر همدان گفت: دکل‎های BTS تلفن همراه در همدان ساماندهی می‌شوند، گفت: دکل‌هایی که در فضاهای مسکونی قرار دارند به دلیل احتمال خطرآفرینی آنان برای شهروندان در اولویت ساماندهی قرار دارند.

علی فتحی در گفت‌و‌گو با نافع با بیان اینکه ساماندهی دکل‌های BTS تلفن‌های همراه در کمیسیون خدمات شهری مورد بحث و بررسی قرار گرفت، اظهار کرد: در سطح شهر همدان 350 دکل شناسایی شده است.

وی با بیان اینکه این دکل‌ها تجمیع می‎شود، افزود: قرار است که هر چهار دکل تجمیع شده و به یک دکل بدل شود.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان، تصریح کرد: با اداره تنظیم مقررات رادیویی هماهنگی لازم به عمل خواهد آمد و عملیات تجمیع توسط بخش خصوصی صورت می‌گیرد.

وی ادامه داد: دکل‌هایی که در فضاهای مسکونی قرار دارند به دلیل احتمال خطرآفرینی آنان برای شهروندان وجود داشته که البته در اولویت ساماندهی قرار دارند.

فتحی خاطرنشان کرد: توجه به سیما و منظر شهری یکی از اولویت‌های مهم کمیسیون خدمات شهری بوده تا شهر را برای تبدیل به یک مقصد تمام عیار گردشگری مهیا کند.

وی با بیان اینکه همه موارد برای رعایت اصول شهرسازی و زیبایی آن باید در راستای جذب گردشگری رعایت شود، گفت: همدان گام‌های خوبی در راه توسعه برداشته و برای رسیدن به اهداف خود باید با تلاش بیشتر حرکت کرده و همت بیشتری به کار گیرد.

انتهای پیام/الف/30

دیدگاه شما