آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 22 دى 1397 ساعت 15:59   |   کد مطلب: 34700
در پی مطالبه کارکنان بیمارستان قائم(عج) اسدآباد از نماینده مجلس
رنجبرزاده: مشکلی در پرداخت مطالبات با اعتبار یک میلیاردی نباید باشد
نماینده مردم اسدآباد در مجلس گفت: حدود دو ماه قبل یک میلیارد تومان اعتبار از وزارت بهداشت و درمان گرفته‌ایم و در اختیار دانشکده علوم پزشکی قرار گرفته و نباید به لحاظ پرداختی مشکلی وجود داشته باشد.

به دنبال پیگیری تعدادی از مردم در خصوص عدم دریافت حقوق کارکنان بخش خدمات بیمارستان قائم(عج) موضوع را از نماینده مردم اسدآباد در مجلس جویا شدیم.

اکبر رنجبرزاده در گفت‌وگو با نافع اظهار کرد: کارکنان بخش خدمات بیمارستان قائم(ج) به صورت شرکتی پذیرفته شده‌اند که معمولاً پرداختی آنها چند ماه عقب افتاده است.

وی با بیان اینکه کارکنان خدمات بیمارستان حقوق نگرفته و این وضعیت در کل کشور وجود دارد، افزود: وقتی از طرف دانشکده علوم پزشکی پرداختی‌ها به شرکت‌ها انجام می‌شود، باید پرداختی کارکنان خدماتی نیز در اسرع وقت انجام شود و لازم است دانشکده نظارت بیشتری بر این قضیه داشته باشد.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس در توضیح این مطلب که با برخی از کارکنان که به دنبال مطالبات خود هستند، برخورد بدی شده و حتی تهدید به اخراج می‌شوند، گفت: این قبیل صحبت‌ها و برخوردها نباید باشد و تذکر هم به پیمانکاران داده‌ایم که مراقب برخورد با کارکنان باشند و هیچ کس اخراج نمی‌شود.

وی تصریح کرد: کسی که مطالبه‌گر باشد، اخراج نمی‌شود مگر اینکه عملکردش ضعیف بوده و یا غیبت داشته و یا نسبت به کار خود بی‌تقاوت باشد، در این حالت فرد مورد برخورد قرار گرفته و دانشکده از پیمانکار می‌خواهد که تذکراتی به فرد بدهد.

رنجبرزاده گفت: در حال حاضر اطلاعات جدیدی از پرداختی به کارکنان و عملکرد آنان دریافت نکرده‌ام و در صورت ضرورت این مسئله را پیگیری خواهم کرد.

وی افزود: خوشحال می‌شویم که مردم مطالبات خود را به ما و یا دفتر ما ارجاع دهند و مشتاقانه پیگیر مسائل و مشکلات آنان خواهیم بود و مردم رودربایستی در زمینه ارائه مطالباتشان نداشته باشند.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس بیان کرد: حدود دو ماه قبل یک میلیارد تومان اعتبار از وزارت بهداشت و درمان  گرفته‌ایم و در اختیار دانشکده علوم پزشکی قرار گرفته و نباید به لحاظ پرداختی مشکلی وجود داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: چنانچه اعتباری که در اختیار دانشکده علوم پزشکی قرار گرفته و مشکلات حل نشده، پیگیر باشند ببینیم مشکل کجاست، آیا دانشکده در پرداخت تعلل کرده یا پیمکانکار.

انتهای پیام/ن/10

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت