آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 22 دى 1397 ساعت 11:09   |   کد مطلب: 34694
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: نیروهای جوان بسیجی همانگونه که در عملیات های بسیاری در دوران دفاع مقدس موفق بودند و در جنگ خوش درخشیدند می‌توانند در فضای مجازی نیز موفق عمل کنند.

امیر خجسته امروز در گفت‌و‌گو با نافع اظهار کرد: فضای مجازی فرصت خوبی برای ایجاد انسجام و اتحاد داخلی برای مقابله با هجمه و شبیخون فرهنگی بوده که دشمن علیه ایران اسلامی به راه انداخته است.

وی با بیان اینکه وزارت ارتباطات و اطلاعات، اطلاعات سپاه و بسیجیان از همه ابزارها و توان خود برای مقابله با هجمه سنگین دشمن استفاده کنند، افزود: به عبارت دیگر همه دستگاه‌های مرتبط باید بتوانند از ویژگی‌های فضای مجازی برای ایثار، مقاومت و مقابله با استکبار استفاده کنند.

رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی با اشاره به اینکه استکبار با تمام وجود برای تحت تأثیر قراردادن کشورهای مسلمان از طریق فضای مجازی ورود کرده، تصریح کرد: امروز دیگر جنگ نظامی و تن به تن نیست بلکه جنگ ما جنگ نرم است.

وی ادامه داد: در جنگ نرم بهترین و قدرتمندترین ابزار را اسلام دارد و فرهنگ غنی مسلمانان باید در دنیا رواج داد؛ چرا که بشریت تشنه اسلام ناب هستند.

خجسته با بیان اینکه مباحث اسلامی با ذات و درون انسان‌ها همخوانی دارد، خاطرنشان کرد: ما باید از ابزارهای قوی همراه با خلاقیت و نوآوری در فضای مجازی که توسط اسرائیل وآمریکا مدیریت می‌شود نفوذ کرده و ابتکار عمل را به دست بگیریم.

وی با اشاره به اینکه وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های دولتی و غیر دولتی باید عزم خود را جزم کنند، گفت: باید نوآوری‌ها و خلاقیت‌ها را برای مقابله با دشمن در فضای مجازی به کار گرفت.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با بیان اینکه کشورهای اسلامی با آسیب های فضای مجازی رو به رو هستند، ادامه داد: آیا برای حل این آسیب ها ما اقدام به سزایی انجام داده ایم؟

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه جوانان باید از ابزار فضای مجازی برای تودهنی به دشمن استفاده کنند، افزود: تذکر حضرت آقا بسیار به جا بود و باید شرایط  لازم  برای مقابله با دشمن در فضای مجازی فراهم شود زیرا جوانان ما  ناممکن‌ها را ممکن می کنند و در هر حوزه ای که وارد شده اند خوش درخشیده اند.

خجسته با بیان اینکه در دفاع مقدس به نیروهای بسیج مردمی که اکثر آنها جوان و نوجوان بودند اعتماد شد، تصریح کرد: بسیاری از عملیات‌ها را می‌توان به بسیج واگذار کرد و قطعاً این اعتماد با موفقیت همراه خواهد بود و اثرات  مطلوبی را در جامعه بر جای خواهد گذاشت.

وی با تأکید بر اینکه باید در جنگ نرم به نیروهای بسیج اعتماد کرده، گفت: امروز بسیجیان و متخصصان در حاشیه کارها قرار گرفته اند و ما در فضای مجازی سرد عمل می‌کنیم.

 

انتهای پیام/الف/10

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما