آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 17 دى 1397 ساعت 16:49   |   کد مطلب: 34641
جانشین سپاه انصارالحسین(ع) همدان مطرح كرد
رويكرد فرهنگی هدف اردوهای جهادی
جانشین سپاه انصارالحسين(ع) همدان گفت: هدف از اجرای برنامه‌های اردوهای جهادی انجام کار فرهنگی توسط جوانان و دانشجویان است.

به گزارش نافع، سردار مهدی فرجی بعد از ظهر امروز در مراسم افتتاح یکی از پروژه‌های اردوهای جهادی بسیج دانشجویی ملایر در روستای قلعه میرفتاح ضمن تقدیر از خدمات بسیج دانشجویی در ساخت پروژه‌های اردوهای جهادی اظهار کرد: افتتاح یک واحد مسکونی برای این خانواده نیازمند کاری شایسته و قابل تقدیر است.

وی با بیان اینکه هدف از اجرای برنامه‌های اردوهای جهادی انجام کار فرهنگی توسط جوانان و دانشجویان است گفت: برنامه‌هایی که امروز توسط جوانان دانشجو در اردوهای جهادی به سرانجام می‌‌رسد برای ما ارزشمند و ماندگار است اما مهمتر از آن احساسی است که خانواده‌های نیازمند از کار این دانشجویان دارند.

جانشین سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه امسال در اردوهای جهادی پروژه‌ها خوبی انجام شده است گفت: علاوه بر مناطق محروم استان جوانان دانشجو و بسیجی در مناطق زلزله‌زده کارهای ماندگاری را انجام داده‌اند.

وی ضمن تشویق دانشجویان به برنامه‌های فرهنگی بر حمایت مسوولان و سایر نهادها از این طرح‌ها تاکید کرد و افزود: تنها نباید ساخت سرپناه برای خانواده‌های نیازمند مد نظر باشد بلکه باید سایر حمایت‌ها نیز از این خانواده‌ها صورت گیرد.

مسوول بسیج دانشجویی همدان نیز با بیان اینکه امسال 25 پروژه توسط بسیج دانشجویی همدان در حال انجام است افزود: از این تعداد 19 پروژه ساخت خانه محرومان در حال اقدام و انجام است.

طیب فریادرس با اشاره به اینکه از این تعداد 12 پروژه همزمان با هفته بسیج افتتاح و تحویل داده شده است گفت: تعدادی از پروژه‌ها در دهه فجر و مابقی نیز تا پایان سال تحویل داده می‌شود.

 وی تصریح کرد: در گروه‌های جهادی همه سلایق حضور دارند اما با این وجود همه با همتی جهادی و همدلی و همکاری در کنار هم بوده تا بتوانند طرح‌ها را به نحو احسن انجام دهند.

وی  اجرای این برنامه‌ها را باعث ایجاد روحیه نشاط و مسئولیت‌پذیری دانشجویان دانست و گفت: با توجه به بازه زمانی کم در تابستان و فرصت محدودی که دانشجویان در زمان فراغت از تحصیل دارند این اقدامات کار بزرگی است.

مسوول بسیج دانشجویی همدان ضمن تقدیر از همت بسیج دانشجویی ملایر در اجرای پروژه‌های اردوهای جهادی گفت: چهار پروژه در مناطق محروم طی یک سال گذشته انجام شده که امیدواریم این طرح‌ها تداوم داشته باشد.

مسوول بسیج دانشجویی ملایر نیز گفت: پروژه افتتاحی امروز شامل یک باب منزل مسکونی برای یک خانواده نیازمند است که اقدامات اولیه آن توسط خود خانواده انجام و از مرحله سفت کاری تا زمان تحویل توسط اردوهای جهادی بسیج دانشجویی ملایر انجام شده است.

محسن کریمی با بیان اینکه این منزل مسکونی در متراژ 60 متر برای یکی از بانوان سرپرست خانوار زیر پوشش کمیته امداد ساخته شده است خاطرنشان کرد: امیدواریم در سال‌های آتی اقدامات خوبی را در راستای محرومت‌زدایی از مناطق محروم شهرستان به همت دانشجویان بسیجی داشته باشیم.

منبع: فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت