آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 13 دى 1397 ساعت 09:16   |   کد مطلب: 34588
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان خبر داد
فعالیت راویان در همدان با محوریت 40 سالگی انقلاب
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان با بیان اینکه 40 سالگی انقلاب یک فرصت مهم برای گروه‌های فرهنگی است، گفت: راویان انقلاب اسلامی بر این اساس در سطح استان فعال بوده و اوج کارشان دی و بهمن ماه است‌.

علی دشتکی در گفت‌وگو با نافع اظهار کرد:  ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی به عنوان یک فرصت مغتنم و با ارزش برای گروه‌های فرهنگی است.

وی ادامه داد: سازمان تبلیغات از ابتدای سال برنامه‌های خود را با محوریت ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی داشته و از اوایل سال تا کنون برخی از برنامه‌ها در حال اجراست.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان با بیان اینکه در حوزه قرآنی جشنواره در امتداد نور، کرسی های تلاوت، مسابقات قرآنی و استخراج مبانی انقلاب اسلامی از قرآن را داشته‌ایم، ‌افزود: در حوزه فرهنگی - تبلیغی هم کارهای ویژه‌ای مانند تهیه محتوای تبلیغی، تبیینی و تحلیلی مبانی انقلاب اسلامی با شیوه مقایسه حاکمیت دینی و غیردینی و همچنین اقدامات انقلاب اسلامی در مقایسه با قبل از انقلاب که کار خاصی بوده را انجام داده‌ایم.

وی تصریح کرد: از کارهای ویژه دیگر، راویان انقلاب اسلامی است که بر اساس این محتوا در سطح استان فعال هستند و اوج کارشان دی و بهمن ماه است‌.

دشتکی با اشاره به اینکه نشست تبلیغی و تحلیلی شبکه تبلیغی _ فرهنگی انقلاب نیز در دی ماه است‌، افزود:  1000مبلغ در ایام دهه فجر که مصادف با ایام فاطمیه بوده به اقصی نقاط استان همدان اعزام می‌شوند.

وی با بیان اینکه 20 درصد  مبلغان خواهر و مابقی برداران هستند، بیان کرد: حدود ۷۵۰ نفر از مبلغان از استان و مابقی بیرون از استان بوده و برای ایام فاطمیه نیز همه این افراد در شبکه تبلیغی فعال هستند.

انتهای پیام/ ب/30

 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت