آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 12 دى 1397 ساعت 15:29   |   کد مطلب: 34585
کارشناس اداره کل هواشناسی همدان خبر داد
کاهش محسوس دما در روز جمعه
کارشناس اداره کل هواشناسی همدان با بیان اینکه از بعد ازظهر امروز بارش پراکنده برف و باران در برخی ساعات و ورزش باد دور از انتظار نیست گفت: با خروج ابرها از روز جمعه شاهد کاهش محسوس دمای صبحگاهی تا منفی هفت درجه خواهیم بود.

به گزارش نافع،‌ سیدمحسن موسوی اظهار کرد: از بعد ازظهر امروز و امشب بارش پراکنده برف و باران در برخی ساعات ورزش باد دور از انتظار نیست.

وی با بیان اینکه از روز پنج‌شنبه در برخی از نقاط ساعات شاهد بارش رحمت الهی به شکل برف و باران خواهیم بود افزود: در مناطق جنوبی استان به دلیل تشدید بارش‌ها احتمال آبگرفتگی معابر عمومی پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس اداره کل هواشناسی همدان یادآور شد: همدان و بهار با 6 درجه سانتیگراد زیر صفر سردترین و اسدآباد و نهاوند با 9 درجه سانتیگراد بالای صفر گرمترین نقطه استان در 24 ساعت گذشته اعلام شدند.

وی با بیان اینکه دمای هوای شهرستان همدان در گرمترین ساعات روز گذشته هفت درجه سانتیگراد بالای صفر گزارش شده است عنوان کرد: دمای فعلی همدان سه درجه سانتیگراد بالای صفر است.

موسوی با بیان اینکه سامانه بارشی از فردا به تدریج از استان خارج می‌شود گفت: با خروج ابرها از روز جمعه شاهد کاهش محسوس دمای صبحگاهی تا منفی هفت درجه خواهیم بود.

وی با بیان اینکه از روز جمعه شاهد مه‌آلودگی و یخبندان صبحگاهی در برخی از نقاط استان خواهیم بود خاطرنشان کرد: به شهروندان توصیه می‌شود در هنگام تردد از گردنه‌ها وسائل ایمنی را همراه داشته باشند.

منبع: فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما