آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 11 دى 1397 ساعت 08:21   |   کد مطلب: 34564
یک کارشناس مسائل سیاسی مطرح کرد
دشمنی مجازی علیه نظام پررنگتر از دیروز
یک کارشناس مسائل گفت: از موضوعاتی که دشمن بعضاً دنبال می‌کند این است که با تبلیغات جوانان را فریب دهد و از احساسات پاک آنها سؤاستفاده کند و حرکاتی را علیه نظام به راه بیندازند که البته این امر در فضای مجازی به صورت پررنگ رخ می‌دهد.

جعفر قنادباشی در گفت‌وگو با نافع؛ پیام حماسه تاریخی 9 دی را پاسداری مردم از مقدسات، انقلاب، ارزش‌های اسلامی و نظام سیاسی کشور دانست و گفت: مردم نشان دادند که هوشمندانه و جدی در صحنه هستند و در زمان ضرورت  حماسه‌های بزرگی که دشمن در باورش نمی‌گنجد می‌آفرینند.

وی گفت: پیام 9 دی پیام هوشیاری و خردمندی مردم ایران به معنای واقعی کلمه است و نشان‌دهنده پایه مستحکم نظام جمهوری اسلامی است.

این کارشناس مسائل سیاسی گفت: حماسه 9 دی در سال 88 نشان داد که انقلاب ما مردمی بوده و مردمی بودن آن به قوت خود باقی است و حتی گسترش و کارآمدتر شده است.

وی اذعان داشت: ارتباط فتنه 88 با دیگر جریانات و فتنه‌های سال‌های 96 و 78 این است که آمریکایی‌ها کتمان نمی‌کنند گزینه‌های مختلفی را روی میز دارند و رؤسای جمهوری آمریکا به طور پیوسته اعلام می‌کنند که گزینه روی میز دارند و یکی از این گزینه تهدید نظامی است که البته ایران در این زمینه به قدرت بازدارندگی رسیده است.

قنادباشی افزود: هدف اصلی دشمن در تمام فتنه‌هایش علیه ایران براندازی نظام جمهوری اسلامی است که البته شیوه‌های مشابه‌ای را برای این هدف درنظرگرفته اند.

وی ادامه داد: نقشه و توطئه  آمریکایی‌ها در مسئله تحریم اقتصادی به ستوه آوردن مردم است تا به دست خود نظام جمهوری اسلامی که بزرگترین دستاوردشان است را ساقط کنند.

این کارشناس مسائل سیاسی گفت: یکی دیگر از موضوعاتی که دشمن بعضاً دنبال می‌کند این است که با تبلیغات جوانان را فریب دهد و از احساسات پاک آنها سؤاستفاده کند و حرکاتی را علیه نظام به راه بیندازند که البته این امر در فضای مجازی به صورت پررنگ رخ می‌دهد.

وی گفت: دشمن انواع و اقسام توطئه را برای به زانو درآوردن نظام به کار گرفته و می‌گیرد که البته در این زمینه نیز شکست‌های پی درپی زیادی خورده است.

انتهای پیام/ن/10

 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما