وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 9 دى 1397 ساعت 08:39   |   کد مطلب: 34527
فعال دانشجویی نهاوند گفت: : در فتنه 88 یکی از اهداف فتنه‌گران تخریب ستون نظام و خیمه انقلاب یعنی رهبری و ولایت‌ فقیه بود که مردم با حضور حماسی در ۹ دی ارادت و تبعیت خود را از ولایت به همگان نشان دادند.

علی سلگی در گفت‌وگو با نافع گفت: مردم کشورمان همه در مقابل فتنه‌گران ایستادند و همان‌طور که رهبر انقلاب نیز فرمودند؛ فتنه سال 88 کشور را واکسینه کرده و مردم را بر ضد میکروب‌های سیاسی و اجتماعی که می‌تواند اثر بگذارد، مجهز کرد و بصیرت مردم را بیشتر کرد.

وی افزود: در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در همه عرصه‌هایی که پیروز شدیم و پیشرفت کردیم رمز موفقیت ما ولایت‌پذیری بوده و از این به بعد هم باید برای ادامه مسیر حرکت انقلاب گوش ‌به ‌فرمان ایشان باشیم.

این فعال دانشجویی اظهار داشت: 9 دی باید به‌ عنوان روزی که مردم در حمایت از ولایت‌فقیه به میدان آمدند و چشم خناسان و فتنه گران را کور کردند به‌عنوان نقطه عطف فراموش‌نشدنی زنده نگه ‌داشته شود و زوایای گوناگون این فتنه پیچیده برای مردم و جوانان بازگو شود.

وی گفت: به فراموشی سپردن حماسه عظیم و مردمی 9 دی یکی از نقشه‌های دشمنان است که رهبری معظم انقلاب نیز در سخنرانی‌هایشان به این مورد توجه دارند که این حادثه نباید فراموش شود.

سلگی ادامه داد: فتنه‌ای که در سال ،88 هشت ماه کشور را دچار هرج‌ومرج و آشوب کرد به بهانه تقلب در انتخابات آغاز شد و گردانندگان و حامیان خارجی آن اهداف شومی در سر داشتند که بصیرت و آگاهی مردم در کنار هدایت‌های رهبر انقلاب نقشه‌های آن‌ها را خنثی کرد.

وی اظهار داشت: در فتنه 88 یکی از اهداف فتنه‌گران تخریب ستون نظام و خیمه انقلاب یعنی رهبری و ولایت‌ فقیه بود که مردم با حضور حماسی در ۹ دی ارادت و تبعیت خود را از ولایت به همگان نشان دادند.

این فعال دانشجویی نهاوند افزود: حادثه 9 دی دارای ابعاد بسیار گسترده و مهمی است چون حضور بسیار باشکوه مردم در دفاع از ولایت و انقلاب اسلامی حجت را بر همگان تمام کرد.

 وی گفت: امروز وظیفه سنگینی در مسئله انتقال ارزش و تبیین ابعاد حماسه ۹ دی بر عهده ما دانشجویان است چون قشر دانشجو باید بتواند وظایف و انتظارات مقام معظم رهبری را در این زمینه به‌خوبی انجام دهد.

سلگی در ادامه به سخنان رهبر معظم انقلاب در دیدار اخیر با خانواده‌های شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم اشاره و اظهار کرد: دشمنان همیشه در حال برنامه‌ریزی و طراحی برای فتنه‌انگیزی و ضربه زدن به انقلاب هستند بنابراین وظیفه دانشجویان در تبیین نقشه‌های دشمن بسیار مهم است.

وی افزود: تنها راه شکست دشمن و خنثی کردن فتنه‌ها در هر زمان اطاعت از ولایت‌فقیه است.

انتهای پیام/س/30

 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما