دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان
آخرین قیمت سکه و طلا

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 7 دى 1397 ساعت 11:25   |   کد مطلب: 34500
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان همدان گفت: روز هشتم دی‌ماه همراه با اقامه نماز مغرب و عشاء در آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) مراسمی با عنوان روز بصیرت‌ و میثاق امت با ولایت برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام محمد کاروند از برگزاری مراسمی به مناسبت 9 دی در آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) خبر داد و اظهار کرد: شنبه 8 دی‌ماه همراه با اقامه نماز مغرب و عشاء در آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) مراسمی با عنوان روز «بصیرت‌ و میثاق امت با ولایت» به مناسبت سالروز حماسه 9 دی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه آیت‌الله محمدی؛ نماینده ولی فقیه در استان همدان سخنران مراسم است گفت: این مراسم همراه با اجرای گروه سرود منتظران مهدی(عج) خواهد بود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان با بیان اینکه یکی از روزهای الهی در جریان انقلاب اسلامی ایران روز نهم دی ماه سال 88 است گفت: در این رو مردم با بصیرت و هوشیاری خود نقشه‌های دشمنان و فتنه‌گران را نقش بر آب کردند.

وی با بیان اینکه 9 دی روزی است که ملت ایران یک‌بار دیگر هویت حسینی خود را به جهانیان نشان دادند خاطرنشان کرد: مردم در روز 9 دی حق‌شناسی، دشمن‌شناسی و دشمن‌ستیزی خود را نشان دادند.

کاروند با اشاره به اینکه 9 دی در تاریخ پرحادثه انقلاب اسلامی روز مهمی است بیان کرد: مردم با حضور گسترده خود در راهپیمایی 9 دی نشان دادند تا پای جان برای حفظ آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستاده‌اند و این روز را هر سال نیز گرامی می‌دارند.

منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما