دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان
آخرین قیمت سکه و طلا

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 6 دى 1397 ساعت 10:15   |   کد مطلب: 34485
استاندار همدان گفت: سال آینده به دنبال ارتقای سطح میزان صادرات استان همدان هستیم.

به گزارش نافع، سعید شاهرخی در مراسم تجلیل از صادرکنندگان برگزیده استان همدان با بیان اینکه هدف از تشکیل این جلسه تجلیل از جایگاه ارزشمند صادرکنندگان است اظهار کرد: اولویت اصلی دولت توجه به معیشت مردم و اشتغال جوانان است و دولت هیچ راهی جز حمایت از بخش خصوصی، تولید و تولیدکنندگان ندارد.

وی با بیان اینکه با تأسی از سیاست دولت در استان همدان و با توجه به ریل‌گذاری انجام شده از قبل بستر فعالیت بخش خصوصی فراهم شده است افزود: ما معتقدیم باید بسترساز بوده و شرایط را فراهم کنیم و در کنار تولیدکنندگان قرار می‌گیریم.

استاندار همدان با اشاره به اینکه همدان کمترین مشکل را در بخش مالیاتی دارد تصریح کرد: آنچه در استان قابل حل باشد به سرعت برطرف می‌کنیم اما در سطح کشور مسائل مختلفی را باید در کنار هم قرار دهیم تا برطرف شود که باید در سطح کلان هم دنبال شود.

وی با بیان اینکه میزان صادرات استان همدان در سال گذشته 861 میلیون دلار بوده است ادامه داد: در سال جاری امیدواریم یک‌میلیارد دلار که هدفگذاری شده را محقق کنیم.

شاهرخی با اشاره به اینکه نباید به وضعیت موجود رضایت داد خاطرنشان کرد: سال آینده به دنبال ارتقای سطح میزان صادرات استان همدان هستیم و افزایش آن را دنبال می‌کنیم.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت