وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 6 دى 1397 ساعت 10:14   |   کد مطلب: 34484
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی هدفمند دنبال ایجاد موانع هستند گفت: ما در مجلس باید نسبت به برخورد با این پیچ و خم‌ها و ایجادکنندگان مانع ورود جدی داشته باشیم که ورود هم می‌کنیم.

به گزارش نافع، امیر خجسته  در مراسم تجلیل از صادرکنندگان برتر در استان همدان با بیان اینکه تولید در شرایط بسیار سختی قرار دارد اظهار کرد: صادرکنندگان را باید قهرمان ملی کشور خطاب کرد چراکه در شرایط بسیار سخت برای توسعه و پیشرفت ایران اسلامی کار می‌کنند.

وی با اشاره به مشکلات بسیار در ثبت سفارش‌ها گفت: باید دید چه اتفاقی افتاده که با این همه ظرفیت و توانمندی نتوانسته‌ایم در حوزه صادرات قوی وارد شویم.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه برخی هدفمند دنبال ایجاد موانع هستند گفت: ما در مجلس باید نسبت به برخورد با این پیچ و خم‌ها و ایجادکنندگان مانع ورود جدی داشته باشیم که ورود هم می‌کنیم.

وی با بیان اینکه ایران در مقابله با داعش در عراق وارد عرصه شد و افتخارآفرینی کرد افزود: حالا که باید صادرکنندگان ما در کشورهای همسایه به ویژه عراق ورود جدی داشته باشند متأسفانه در این زمینه عملکرد خوبی نداریم.

خجسته با اشاره به اینکه بنده در جریان هستم صادرکنندگان با فشار فعالیت می‌کنند که قدردان آنها هستیم تأکید کرد: ما باید از ابزار قانونی خود استفاده کنیم تا موانع تولید و صادرات برداشته شود.

وی اظهار کرد: ما نمایندگان قول می‌دهیم هرجا که صادرکنندگان نیاز داشته باشند از ابراز قانونی خود استفاده کنیم و زمینه را برای تسهیل صادرات فراهم کنیم.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت