وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 3 دى 1397 ساعت 21:46   |   کد مطلب: 34453
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به جهانی‌شدن انگور ملایر می‌توان ردیف‌های بودجه را تقویت کرد و سهم جدا و بیشتری برای شهرستان ملایر در نظر گرفت.

حجت‌الاسلام‌ احد آزادیخواه  امروز در گفت‌وگو با خبرنگار نافع با اشاره به اختصاص ردیف بودجه برای ملایر، اظهار کرد: با توجه به کسری شدید بودجه و بازنگری‌هایی که در بودجه شده، اختصاص ردیفی خاص برای ملایر به جهت ثبت جهانی‌شدن انگور کاری سخت است.

وی افزود: با این شرایط به وجود آمده در بحث بودجه نمی‌توان قولی داد که عملی شود اما باید در راستای تقویت بودجه ملایر تلاش شود.

نماینده مردم ملایر در مجلس گفت: ثبت جهانی انگور یک برند مهم و اثرگذار است که در سرفصل‌های مختلف می‌توان برای توسعه شهرستان کمک گرفت.

وی جذب سرمایه‌گذار و دعوت از بخش خصوصی، معرفی انگور و کشاورزی ملایر به‌کل دنیا، بازاریابی محصولات، آموزش و تحقیقات را ازجمله این سرفصل‌ها عنوان و تصریح کرد: در راستای توسعه کشاورزی برای طرح‌هایی مانند طرح فراز بودجه‌ها‌یی به این بخش تخصیص داده ‌شده و با توجه به جهانی‌شدن انگور ملایر می‌توان این ردیف‌های بودجه را تقویت کرد و سهم مستقل و بیشتری برای شهرستان گرفت.

آزادیخواه به وضعیت بودجه راه‌آهن ملایر-همدان نیز اشاره و بیان کرد: این پروژه واقع در ردیف‌های بودجه دیده ‌شده و به‌ عنوان پروژه در حال اجرا، از سال گذشته اختصاص بودجه داشته است.

وی ادامه داد: نمایندگان ملایر و همدان نیز در بودجه 98 حداکثر تلاش خود را برای تخصیص هر چه بیشتر بودجه در این بخش داشته‌اند.

نماینده مردم ملایر در مجلس خاطرنشان کرد: در کمیسیون تلفیق نیز نمایندگان تمام تلاش خود را برای این بخش به کار گرفته تا سهم خوبی نصیب این طرح‌ شود چراکه پروژه راه‌آهن ملایر- همدان سهم خوبی در توسعه ملایر و استان دارد.

انتهای پیام/گ/10

 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما