پیغام خطا

  • Warning: file_put_contents(temporary://fileMPEjBt): failed to open stream: "DrupalTemporaryStreamWrapper::stream_open" call failed در file_unmanaged_save_data() (خط 1986 از /home/nafee/domains/nafee.ir/public_html/includes/file.inc).
  • فایل نمی‌تواند ایجاد شود.
  • Warning: file_put_contents(temporary://fileceKuJM): failed to open stream: "DrupalTemporaryStreamWrapper::stream_open" call failed در file_unmanaged_save_data() (خط 1986 از /home/nafee/domains/nafee.ir/public_html/includes/file.inc).
  • فایل نمی‌تواند ایجاد شود.
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 1 دى 1397 ساعت 09:36   |   کد مطلب: 34407
دبیر هیأت رئیسه مجلس در خصوص ارائه لایحه بودجه ۹۸ دولت به مجلس گفت: بودجه سال ۹۸به مبلغ ۴۳۸میلیارد تومان بوده که از آن 30 هزار میلیارد کسر شد.

اکبر رنجبرزاده امروز در گفت‌وگو با نافع، در خصوص لایحه بودجه ۹۸ به مجلس، اظهار کرد: این لایحه با تأخیر به مجلس آمد که در بخش دفاعی اعتبارات خوبی دیده نشده بود.

وی افزود: از بودجه دولت در سال ۹۸ که باید ۳۰ درصد در صندوق توسعه ملی ذخیره شود،۲۰درصد آن لحاظ نشده بود که رهبر انقلاب فرمودند باید از منابع نفتی اعتبارات این صندوق دیده شود لذا برگشت داده شد.

دبیر هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه بودجه سال ۹۸به مبلغ 438 میلیارد تومان بوده، گفت: 30 هزار میلیارد تومان از آن کسر شده و تا یکشنبه این لایحه به مجلس می‌آید.

انتشار فیلم جلسات غیرعلنی مجلس اخلاقی نیست

رنجبرزاده در ادامه در خصوص هتاکی نماینده مجلس در گمرگ، اظهار کرد: صحبت‌های خوبی بین همکار ما در مجلس و آن کارمند کمرگ و ارباب رجوع رد و بدل نشد و جای تأسف داشت که فردی که مسئولیت دارد، اینگونه برخورد کند.

وی با اشاره به فرد نگهبان در کمرگ که ارباب رجوع را تحریک می‌کرد، او هم رفتار درستی نداشت، گفت: البته ما موافق این نیستیم که ‌مسئولان و  شخصیت‌ها از مردم جدا و  ویژه دیده شوند بلکه باید قوانین و مقررات و رعایت اصول و مسائل اخلاقی برای همه یکسان بوده و نمایندگان از مردم جدا نیستند.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس با اشاره به پخش فیلم توسط یکی از نمایندگان مجلس یادآور شد: جلسه وقتی غیرعلنی است، اخلاقی نیست که فیلمی گرفته و مسائل منتشر شود، البته منظور تنها این کلیپ نیست بلکه همه موارد مدنظر است.

وی با بیان اینکه مسائل محرمانه در جلسات غیرعلنی مجلس نباید منعکس شود زیرا اگر لازم باشد از رسانه‌ها می‌خواهیم حضور داشته باشند، افزود: تصمیم بر این است که جلسات غیرعلنی انعکاس پیدا نکند مگر اینکه مواردی را سخنگوی مجلس منتقل کند.

انتهای پیام/ن/10

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما