آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 29 آذر 1397 ساعت 10:55   |   کد مطلب: 34395
پیش از ظهر امروز حجت‌الاسلام والمسلمین سیدابوالقاسم حسینی‌پناه،شاگرد آیت‌الله العظمی آخوند ملاعلی معصومی همدانی از علما و فضلای بزرگ همدان، تشییع شد.

به گزارش نافع از همدان، پیش از ظهر امروز حجت‌الاسلام والمسلمین سیدابوالقاسم حسینی‌پناه،شاگرد آیت‌الله العظمی آخوندملاعلی معصومی همدانی از علما و فضلای بزرگ همدان، تشییع شد.

این عالم بزرگ امروز با حضور سردار مجیدی فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) همدان، حوزویان و اقشار مختلف مردم پس از اقامه نماز بر پیکر وی به سمت باغ بهشت همدان تشییع شد.

امام جمعه موقت همدان و یکی از نزدیکان مرحوم حجت‌الاسلام والمسلمین سیدابوالقاسم حسینی‌پناه اظهار کرد:این روحانی بزرگ یکی از علما و بزرگان این شهر و استان بود که پیش از انقلاب برای پیروزی انقلاب اسلامی بسیار کار کرد.

حجت‌الاسلام محمد جوادی با بیان اینکه این روحانی بزرگ در دوران انقلاب شکنجه‌ها دید و دستگیر شد، بیان کرد: این روحانی مرحوم رابطی بین حوزه همدان و همچنین حوزه قم و مراجع تقلید بود به طوری که اعلامیه‌ها را از آنجا می‌آوردند و در اینجا توزیع می‌کردند.

وی با بیان اینکه بعد از پیروزی انقلاب هم در خدمت نظام، اسلام و منبر بود، افزود: در زمان مرحوم آیت‌الله اخوند ملاعلی معصومی نیز از شاگردان ایشان بود و خود نیز در این حوزه تدریس داشت و در آن بمباران نیز جانباز شد.

این استاد حوزه علمیه با بیان اینکه مرحوم حسینی‌پناه بسیار خوش برخورد و خوش اخلاق و کارهای بسیاری را برای اسلام و نظام انجام داد، گفت: امیدوارم این مرحوم مشمول رحمت واسعه خداوند متعال قرار گیرد.
همچنین مراسم بزرگداشت این مرحوم در همان روز ساعت 14:30 تا 16:30 در مسجد قبای همدان برگزار می‌شود.
انتهای پیام/ ب/10

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما