وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 25 آذر 1397 ساعت 15:30   |   کد مطلب: 34341
هم‌زمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی صورت می‌گیرد
بهره‌برداری از سالن ورزشی قلعه‌قباد نهاوند
رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند گفت: هم‌زمان با ایام دهه فجر و به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، سالن ورزشی چندمنظوره روستای قلعه‌قباد به بهره‌برداری می‌رسد.

مهرداد سعدی‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار نافع اظهار کرد: توسعه ورزش روستایی از اولویت‌های این اداره بوده و تلاش می‌کنیم تا سالن‌های ورزشی را در مناطق روستایی ایجاد و تکمیل کنیم.

وی افزود: روستای قلعه‌قباد در بخش مرکزی نهاوند نیز به دلیل قرار گرفتن در مسیر چند روستا دارای یک سالن ورزشی است که مراحل تکمیل آن رو به پایان است.

رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند با بیان اینکه این مجموعه می‌تواند زمینه‌ساز شکوفایی استعدادهای ورزشی در این منطقه شود، گفت: این سالن ورزشی به نام شهدای روستای قلعه‌قباد نام‌گذاری شده است و به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی این سالن ورزشی چندمنظوره به بهره‌برداری خواهد رسید.

*پیشکسوتان باستانی‌کار نهاوند قهرمان استان شدند

وی ادامه داد: تیم پیشکسوتان این شهرستان موفق به کسب عنوان قهرمانی تیمی رقابت‌های قهرمانی استان و انتخابی مسابقات کشوری شدند.

سعدی‌نژاد یادآور شد: در مسابقات استانی ورزش‌های پهلوانی و زورخانه‌ای، تیم پیشکسوتان نهاوند موفق به کسب مقام اول تیمی در این رقابت‌ها شد.

 وی عنوان کرد: در این رقابت‌ها در بخش هنرهای فردی علی عباس محمدی، در چرخ تیز هبت‌الله شهبازی در رده سنی 56 تا 65 سال مقام اول را کسب کردند.

رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند افزود: در بخش کباده هم کیومرث فلک‌الدین مقام دوم را کسب کرد.

وی با اشاره به اینکه تیم پیشکسوتان نهاوند در دی‌ماه به‌عنوان نماینده استان به مسابقات قهرمانی کشوری به رشت اعزام خواهد شد، خاظرنشان کرد: شیرولی قپانوری میان‌دار تیم، جواد نوری، هبت‌الله شهبازی، علی‌عباس محمدی، صمد سیف، مراد سیف اعضای تیم و علی دلفانی مربی تیم و محمد جومنی نیز مرشد تیم شهرستان نهاوند در این رقابت‌ها بودند.

انتهای پیام/س/20

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت