وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 25 آذر 1397 ساعت 10:11   |   کد مطلب: 34335
رئیس سازمان بسیج اصناف و بازاریان استان همدان:
اصناف رونق بازار را می‌خواهند
رئیس سازمان بسیج اصناف و بازاریان استان همدان گفت: کسبه همدان تحقق یک سود منطقی را در معاملات خود دنبال می‌کنند و رونق بازار را به گرانفروشی و سود اندک ترجیح می‌دهند.

حسن عافیتی‌احمد امروز در گفت‌و‌گو با نافع با بیان اینکه امروز بازار و اصناف بیش از پیش خواهان کاهش قیمت‌ها هستند، اظهار کرد: بازار و اصنافیان همدان به خوبی می‌دانند که کاهش قیمت‌ها به معنای افزایش قدرت خرید مردم و در نتیجه رونق بازار است.

وی با بیان اینکه اکثریت قریب به اتفاق بازار و اصناف همدان با انصاف هستند، افزود: کسبه همدان تحقق یک سود منطقی را در معاملات خود دنبال می‌کنند و رونق بازار را به گرانفروشی و سود اندک ترجیح می‌دهند.

رئیس سازمان بسیج اصناف و بازاریان استان همدان تأکید کرد: در شرایط فعلی که دشمن برای آسیب رساندن به مردم به هر اقدامی دست می‌زند، همراهی و همدلی مردم نقشه آنان را نقش بر آب کرده است.

وی ادامه داد: در شرایط فعلی اصناف می‌توانند به دنبال راهکارهایی باشند که با برطرف کردن نیاز مردم، کسب و کار خود را هم رونق بخشند.

عافیتی‌احمد افزود: پویایی  و نشاط  بازار باید حفظ شود و اتحادیه‌های صنفی می‌توانند در این حوزه نقش قابل ملاحظه‌ای ایفا کنند.

وی با بیان اینکه مردم در زمان جنگ تحمیلی خوب مدیریت کردند امروز نیز در این جنگ اقتصادی نیز از عهده مسائل و مشکلات برمی‌آیند، خاطرنشان کرد: در هر برهه زمانی که مردم در بطن امور بودند ما موفق بوده‌ایم و امروز نیز این اتفاق در حال وقوع است.

رئیس سازمان بسیج اصناف و بازاریان استان همدان گفت: امور مربوط به بازار با یکرنگی و یکدلی بازار و مسؤولان به پیش می‌رود و مسائل و مشکلات با همفکری و همراهی آنان بررسی و رفع و رجوع می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: امروز مردم به خوبی می‌دانند که ریشه‌های دشمنی‌های استکبار با ایران اسلامی از کجا نشأت می‌گیرد از این رو هوشیاری و همراهی مردم هرگز باعث تحقق نقشه‌های شوم دشمن خواهد شد.

انتهای پیام/الف/ 30

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت