آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 20 آذر 1397 ساعت 12:16   |   کد مطلب: 34273
مدیر بورس منطقه‌ای همدان خبر داد:
مبادله 169 میلیارد ریال سهم در تالار بورس همدان
مدیر بورس منطقه‌ای همدان گفت: در هفته گذشته توسط فعالان بازار سرمایه در همدان 169 میلیارد و 76 ميليون و 99 هزار و 288 ريال مبادله انجام شد.

عباس صمدی در گفت‌وگو با نافع با بیان اینکه بازار بورس یک بازار بلند مدت است، اظهار کرد: بازار سرمایه یکی از مناسب‌ترین بازارها برای جذب نقدینگی است و ورود پول به آن باعث ایجاد تورم نمی‌شود.

وی افزود: در بازار سرمایه نباید به صورت هیجانی وارد شد و افرادی که نسبت به آن اطلاع کافی ندارند از صندوق‌های سرمایه گذاری استفاده کنند تا متضرر نشوند.

مدیر بورس منطقه‌ای همدان تأکید کرد: افزایش شاخص در بورس باید به صورت پله‌ پله‌ و در یک مدت زمان مشخص انجام شود چرا که هر افزایش ناگهانی یک کاهش ناگهانی نیز به دنبال خواهد داشت.

وی درباره میزان معاملات  در بورس منطقه‌ای همدان طی هقته گذشته، گفت: بورس از شنبه تا چهارشنبه هر هفته و از ساعت 9 تا 12:30 دقیقه فعالیت می‌کند.

صمدی تصریح کرد:  در هفته منتهي به چهاردهم آذرماه  50 میلیون و 605 هزار و 752 سهم به ارزش 169 میلیارد و 76 ميليون و 99 هزار و 288 ريال در بورس منطقه‌ای همدان مبادله شد.

وی با بیان اینکه  50 درصد از معاملات  هفته گذشته مربوط به خريد سهام و 50 درصد آن مربوط به فروش سهام بوده، ادامه داد: اين تعداد سهام متعلق به 220 شركت است که بین فعالان حقیقی و حقوقی معامله می‌شود.

صمدی همچنین از ایجاد  120 كد معاملاتي جديد در مدت یک هفته در بورس منطقه‌ای همدان خبرداد.

وی گفت: هفته گذشته بورس با شاخص 166 هزار و 860 واحد به کار خود پایان داد  که نسبت به هفته ماقبل  بیش از 3 هزار واحد افزایش را نشان می‌دهد.

وی تأکید کرد: آینده بازار بورس امیدوارکننده است و روند روبه رشدی را نشان می‌دهد.
انتهای پیام/الف/10

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت