وضعیت آب و هوای همدان
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 19 آذر 1397 ساعت 12:39   |   کد مطلب: 34256
امام جمعه شهرستان در دیدار با فعالان اجتماعی شهر بهار گفت: به طور قطع اگر اظهارنظرهایی برای تفرقه‌افکنی مطرح شده، اشتباه بوده و در مقابل این حرکات عکس‌العمل نشان می‌دهیم و نمی‌گذاریم که کوچک‌ترین حرکتی که وحدت بین مردم بهار و لالجین را مخدوش می کند در شهرستان ایجاد شود.

به گزارش نافع، موضوع الحاق شهرهای بهار، لالجین و صالح آباد به کلان شهر همدان یکی از موضوعاتی است که اخیراً باعث نگرانی‌هایی در بین مردم شهر بهار در مورد تبعات این الحاق در حوزه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی شده است؛ به طوری که عده‌ای این طرح را به نفع مردم شهرستان دانسته و عده‌ای مخالف اجرای این طرح هستند.

از این روصبح امروز عده‌ای از فعالان اجتماعی در دیدار با امام جمعه شهرستان دغدغه‌های خود را در این خصوص مطرح و  و خواستار شفاف‌سازی آن برای مردم شدند.

در این دیدار فعالان اجتماعی شهر بهار با ابراز گلایه ازنبود شفافیت سخنان و وعده‌های فرماندار، نماینده مجلس و شورای شهر در موضوعات مختلف شهرستان بهار از امام جمعه شهرستان قول مساعد برای پیگیری موضوعات را گرفتند.

در ادامه امام جمعه شهرستان بهار با بیان موضوعاتی که باعث از بین رفتن اتحاد بین مردم شهرستان بهار و لالجین می شود، اظهار کرد:  به طور قطع اگر اظهارنظرهایی برای تفرقه‌افکنی مطرح شده، اشتباه بوده و در مقابل این حرکات عکس‌العمل نشان می‌دهیم و نمی‌گذاریم که کوچک‌ترین حرکتی که وحدت بین مردم بهار و لالجین را مخدوش می کند در شهرستان ایجاد شود.

حجت‌الاسلام حبیب‌الله حاتم‌نیا همچنین با اشاره به وجود کارخانجات آلاینده در شهرک صنعتی افزود: انتشار گازهای این کارخانجات باعث آزار مردم و آسیب به سلامتی شهروندان می‌شود.

وی ادامه داد: چند سال قبل نظیر همین مشکل در شهرستان بهار اتفاق افتاد و بنده ورود کرده و کارخانه‌های آلاینده تعطیل شدند.

امام جمعه شهرستان بهار با ابراز  قول مساعد برای پیگیری موضوعات مطروحه، گفت: ترجیح می دهم اقدام عملی در مورد این موضوعات صورت بگیرد و تنها در حد ارائه گزارش نباشد.

وی با بیان اینکه امام جمعه در هر شهر و دیاری به معنای زبان گویای مردم برای نظام و ولایت است، خاطرنشان کرد: بنده هیچ دسته و گروهی ندارم و ممکن است برخی از شهروندان اینطور فکر کنند که نمی‌توانند به راحتی با امام جمعه دیدار کنند در صورتی که این چنین نیست و من آزادانه حرف همه شهروندان را می شنوم و پیگیر مسائل و مشکلات شهرستان بهار هستم.

انتهای پیام/ک/20

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت