وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 18 آذر 1397 ساعت 08:14   |   کد مطلب: 34231
معاون مقاومت مردمی سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: امروز کشور از نظر پشتوانه ارزی و کالاهای اساسی در بهترین دوران قرار دارد، بوق دشمن قوی و پر صدا بوده و سنگرهای اقتصادی هم متأسفانه به دست مدیرانی است که روحیه جهادی را تجربه نکرده‌اند.

به گزارش نافع، سردار سالار آبنوش با بیان اینکه از برهه جنگ روانی و اقتصادی به سلامت عبور می‌کنیم، اظهار داشت: برخی معتقدند مردم امروز با افرادی که دوران جنگ را درک کرده‌اند، تفاوت داشته و پای انقلاب نمی‌ایستند درحالی‌که برخلاف تصور آن‌ها باید گفت، انقلاب اسلامی از ابتدای پیروزی تاکنون به معنای واقعی کلمه، مردمی بوده، هست و خواهد ماند هرچند دشمن تلاش می‌کند تا با هجمه‌های تبلیغاتی، اوضاع را طور دیگری جلوه دهد.

وی با اشاره به روحیه مردم در دوران دفاع مقدس گفت: هشت سال جنگ تحمیلی، فصل جدانشدنی از تاریخ انقلاب است که درس‌ها و تجربه‌های فراوانی برای ما دارد زیرا دشمنان برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی، هر بار صورت مسئله‌ای ظاهر فریب را طراحی و در مجامع بین‌المللی مطرح می‌کنند.

معاون مقاومت مردمی سازمان بسیج مستضعفین کشور افزود: در دوران دفاع مقدس هم هدف اصلی از راه‌اندازی جنگ بر ضد ایران، شکست انقلاب اسلامی بود که با عنوان "اختلافات مرزی بر سر اروند" آن را طرح کردند، اما به لطف خداوند و با رهبری امام راحل و پشتیبانی مردم این دوران پشت سر گذاشته شد.
منبع:تسنیم
انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت