آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 16 آذر 1397 ساعت 00:10   |   کد مطلب: 34198
بانوی همدانی نداشتن اسپانسر را یکی از معضلات بزرگ‌ در ورزش همدان دانست و گفت : امیدوارم مشکل اسپانسر و نبود حمایت های مالی در همدان حل شود تا استعدادهای نهفته شکوفا شوند .

بانوی پارالمپیکی والیبال نشسته همدانی در گفتگ‌و با خبرنگار ما با بیان اینکه امسال بنا داریم در مسابقات لیگ شرکت کنم اظهار داشت:  آخر آذر ماه برای این مسابقات اعزام می شویم ولی متاسفانه به دلیل مشکلات مالی از استان همدان نتوانستم شرکت کنم و برای اصفهان بازی می کنم .
زهرا نجاتی عارف بانوی پارالمپیکی والیبال نشسته همدانی در گفتگو با خبرنگار نافع،  با بیان اینکه امسال بنا داریم در مسابقات لیگ شرکت کنم اظهار داشت:  آخر آذر ماه برای این مسابقات اعزام می شویم ولی متاسفانه به دلیل مشکلات مالی از استان همدان نتوانستم شرکت کنم و برای اصفهان بازی می کنم .

وی با بیان اینکه در تیم ذوب آهن اصفهان بازی میکنم بیان کرد: بعد از ان مسابقات تایلند رو داریم که در خردادماه برگزار می شود و بعد برای کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو آماده می شویم .

وی با اشاره به اینکه همدان چون استان صنعتی نیست و اسپانسر و سرمایه گذار ندارد در ورزش با چالش هایی روبرو هستیم عنوان کرد:علیرغم استعدادهای ورزشی زیادی که بین جوانان این استان وجود دارد اما نمی تواند ورزش قهرمانی را به طور باید و شاید دراین استان ادامه داد.

نجاتی با ابراز امیدواری که بتواند با جذب اسپانسر در مسابقات مختلف بدرخشد گفت:متولد ۱۳۷۳ هستم و چند دارم که همسرم مشوق و حمایتهای زیادی از من کرده اند و مدال ها و مقام های زیادی را کسب کرده ام .

 

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما