دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان
آخرین قیمت سکه و طلا

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 14 آذر 1397 ساعت 08:07   |   کد مطلب: 34180
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان همدان خبر داد :
کمک ۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومانی خیران همدانی به نیکوکاران
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان همدان گفت: در هشت‌ماهه نخست سال جاری خیران همدانی ۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان به مراکز نیکوکاری در زمینه‌های جهیزیه، درمان و کمک‌معیشت نیازمندان کمک کرده‌اند.

به گزارش نافع، جمشید محمدی بابیان اینکه با راه‌اندازی مراکز نیکوکاری در سطح استان شاهد رفع مشکلات خانوار بی‌بضاعت از طریق خیران همان محل و منطقه هستیم، ادامه داد:  ۲۳ مرکز نیکوکاری با کمیته امداد استان همدان همکاری دارند.

 

 معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان همدان با اشاره به اینکه مراکز نیکوکاری در محله و مساجد موجب می‌شود تا اهالی محل در جریان فرآیند کمک‌های مردمی و توزیع آن در بین فقرا و نیازمندان همان محله قرار گیرند، بیان کرد: مرکز نیکوکاری مسجد مدرس، مسجد میرزا تقی، حضرت ابوالفضل شهرستان بهار، مسجد شهرستان جورقان و مسجد ازندریان از مراکز فعال استان همدان هستند.

 

وی ادامه داد: در هشت‌ماهه نخست سال جاری خیران همدانی دو میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان به مراکز نیکوکاری در زمینه‌های جهیزیه، درمان و کمک‌معیشت نیازمندان کمک کرده‌اند.

 

وی همچنین با اشاره به اینکه مراکز نیکوکاری از سال ۹۲ شروع به فعالیت کرده‌اند، گفت: در سال گذشته مراکز نیکوکاری چهار میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان جمع‌آوری و به نیازمندان کمک کرده‌اند.

 

محمدی با اشاره به اینکه توانمندسازی محرومان و کاهش فقر در جامعه، شناسایی نیازمندان واقعی محله و ارائه خدمت به آن‌ها در محل سکونت خود، ترویج سنت‌های حسنه اسلامی و توسعه مشارکت‌های مردمی ازجمله اهداف راه‌اندازی مراکز نیکوکاری است.

 

 معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان همدان افزود: کمیته امداد با استفاده از شیوه‌های نوین الکترونیکی و افزایش مراکز نیکوکاری در استان همدان، درصدد است تا سطح همیاری و همکاری‌های مردم نیکوکار را افزایش داده و خدمات کیفی‌تری را به اقشار آسیب‌پذیر ارائه دهد.
منبع:شبستان

پایان پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت