آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 14 آذر 1397 ساعت 07:56   |   کد مطلب: 34178
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان گفت: کم کاری در چهلمین سالگرد انقلاب قابل توجیه در برابر خون ۲۳۰ هزار شهید نیست.

به گزارش نافع، حجت‌الاسلام سیدحسن فاضلیان، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان در ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همدان با بیان اینکه جلسات شورای راهبردی و سیاستگذاری از 17 شهریورماه آغاز شد، افزود:  روز 17 شهریورماه یک روز مقدس و ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه امسال یک ویژگی خاصی برای سالگرد پیروزی انقلاب محسوب می‌شود، ادامه داد:  یوم‌الله سال جاری با 39 سال قبل متفاوت است چراکه چهلمین سال است و عدد 40 یک عدد گویا و رمزدار در آیین اسلام است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان با اشاره به اینکه چهار بار کلمه «اربعین» در قرآن آمده است، بیان کرد: یکبار که از کلمه «اربعین» در قرآن استفاده شده به معنای رشد و شکوفایی است ضمن اینکه انسان در 40 سالگی به بلوغ کامل می‌رسد.

وی با بیان اینکه جامعه بشری نیز دارای روند رشد، شکوفایی و بالندگی دارد، ادامه داد: به تعبیر مقام معظم رهبری۴۰ سالگی انقلاب به معنای پیری آن نیست بلکه به معنای رشد و شکوفایی انقلاب است.

فاضلیان با بیان اینکه وظیفه ما در حفظ و معرفی دستاوردهای انقلاب در چهلمین سالگرد انقلاب سنگین‌تر است، ادامه داد: دشمن برای  انقلاب برای۴۰ سالگی برنامه داشت و رسماً اعلام کردند که نباید اجازه برگزاری جشن انقلاب را در ۴۰سالگی بدهند.

وی با اشاره به اینکه یکی از ثمرات انقلاب اسلامی، وحدت، اتحاد و یکپارچگی است، خاطرنشان کرد: امیدواریم یک برنامه متفاوت نسبت به سال‌های گذشته برای برگزاری  ۴۰  سالگی انقلاب اسلامی رقم بخورد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان با بیان اینکه کم‌کاری در چهلمین سالگرد انقلاب قابل توجیه در برابر خون  ۲۳۰ هزار شهید نیست، گفت: باید جواب مردم و وجدان خود را نسبت به عملکرد امسال بدهیم.

وی با اشاره به اینکه در برش استانی 22 کارگروه تعریف شده که پیش از این به عنوان کمیته معرفی می‌شد، اظهار کرد: تغییر نام برای ایجاد تغییرات در محتوا است و اگر نه نام مهم نیست.

فاضلیان با بیان اینکه در برش شهرستانی نیز 18 کارگروه برای چهلمین سالگرد انقلاب در نظر گرفته شده، افزود: این تعریف وظایف برای برگزاری هرچه بهتر جشن 40 سالگی انقلاب در سراسر استان است.

وی با بیان اینکه کارگروه‌ها برنامه‌های پیشنهاد را باید تا پنجم آذرماه تحویل می‌دانند که تاکنون برنامه برخی از کارگروه‌ها به دست ستاد اجرایی نرسیده است، گفت: هر کارگروه باید دبیر دائمی به ستاد برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان همدان معرفی کند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما