آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 14 آذر 1397 ساعت 07:37   |   کد مطلب: 34175
‍ ‍ در جلسه شورای فرهنگ عمومی کبودراهنگ مطرح شد:
اهتمام به اقامه نماز در بین مردم کبودراهنگ زبان زد است
امام جمعه شهرستان کبودراهنگ گفت: اقامه نماز در سطح شهرستان بویژه در ادارات و مساجد بسیار مطلوب بوده و استقبال بی نظیر و توجه به نماز اول وقت توسط شهروندان و کارمندان موجب حائز رتبه برتر شدن شهرستان در اجلاس اقامه نماز استان شده است.

به گزارش نافع، حجت الاسلام نقی باقری  در جمع اعضای شورای فرهنگ عمومی با اشاره به اینکه غار علیصدر قطب و پایتخت گردشگری استان همدان است و سالانه شاهد سیل عظیمی از مسافران خارجی و داخلی به این منطقه گردشگری هستیم بایستی در بحث اقامه نماز در سایت غار هم به لحاظ مکان برگزاری نماز و هم از جوانب راهنمای مسافران اقدامات درخور شأن انجام داد.

وی از عدم حضور نماینده ای از شرکت سیاحتی علیصدر در شورای فرهنگ عمومی اظهار گلایه کرد.

در ادامه این جلسه دکتر حجت الله مهدوی فرماندار شهرستان کبودراهنگ  با اشاره به  مصوبات شورای فرهنگ عمومی در شهرستان عنوان کرد: بزرگترین ویژگی مدیران، مسئولیت پذیری است بایستی از خودمان شروع کنیم تمام مصوباتی که در شورای فرهنگ عمومی تصویب می شود باید اجرایی شود باید اثرات آن را در عملیاتی کردن آن دید در صورت عدم عملی شدن فقط وقتمان را به بطالت گذرانده ایم پس باید نهایت تلاش و همت خویش را به کارگیریم تا شاهد خروجی قابل تاملی از جلسات باشیم.

مهدوی در خصوص اهداف برگزاری شورای فرهنگ عمومی افزود: ماحصل جلسات باید به خدمت خالصانه، شبانه روزی همراه با  رضای خدا باشد.

در پایان این جلسه مهدی سعادتمند دبیر اقامه نماز شهرستان ضمن ارائه گزارش مدون  بیان داشت:در تمامی ادارات شهرستان که کارکنان آن 10 نفر و بیشتر هست نماز جماعت و اقامه نماز داریم.
مهدی سعادتمند خاطر نشان کرد: از تعداد 261 آموزشگاه سطح شهرستان در 132 آموزشگاه نماز جماعت با هدف اشاعه فرهنگ و ترویج نماز برگزار می شود.

انتهای پیام/ ر

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما