وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 12 آذر 1397 ساعت 12:10   |   کد مطلب: 34151
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مجلس با قیمت پیشنهادی شورای اقتصاد مخالفت کردند تا تغییراتی نسبت به قیمت خرید گندم کشاورزان اعمال شود.

به گزارش نافع، امیرخجسته؛نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی ظهار کرد: نمایندگان از طریق مجلس و   وزیر  کشاورزی مطالبات  گندم  ‌کاران را به هیات دولت انتقال دادند تا تدبیری در این خصوص اندیشیده شود.

 

وی با بیان اینکه کشاورزان خواستار افزایش قیمت گندم هستند خاطرنشان کرد: رقم یک‌هزار و 470 تومانی خرید گندم در شرایط پیش آمده امروز و تورم افسارگسیخته کنونی قابل قبول ما و کشاورزان نبود که بر همین اساس و با پیگیری‌های انجام شده این رقم به یک‌هزار و 600 تومان افزایش یافت.

 

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی افزود: نمایندگان مجلس با قیمت پیشنهادی شورای اقتصاد مخالفت کردند تا قیمت گندم تعزیراتی امسال نسبت به قیمت خرید گندم مصوب شده افزایش یابد.

 

وی با اشاره به اینکه مخالف افزایش قیمت نان هستیم تصریح کرد: دولت حق ندارد در قبال این افزایش قیمت گندم هزینه‌های کشاورزان از قبیل کود، ملزومات و... را افزایش دهد.

 

امیر خجسته با تاکید بر اینکه برای افزایش میزان برداشت به کشاورزان باید انگیزه داد بیان کرد: تلاش و زحمات کشاورزان منجر شد کشور در زمینه گندم خودکفا شود و با اقدامات به موقع و موثر دولت و مجلس دیگر نیازهای کشاورزان بایستی عملیاتی شود.
انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت