آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 6 آذر 1397 ساعت 08:29   |   کد مطلب: 34083
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: طبق اعلام مرکز پیام و کنترل فرماندهی عملیات سازمان آتش‌نشانی طی 24 ساعت گذشته تنها 4 عملیات امداد و نجات انجام شد و آتش‌نشانان عملیات اطفاء حریقی انجام ندادند.

محمدرضا بیاناتی در گفت‌و‌گو با خبرنگار نافع، اظهار کرد: طبق اعلام مرکز پیام و کنترل فرماندهی عملیات سازمان آتش‌نشانی طی 24 ساعت گذشته آتش‌نشانان همدان عملیات اطفاء حریقی انجام ندادند.

وی با بیان اینکه 4 عملیات امداد و نجات حاصل تلاش آتش‌نشانان در این بازه زمانی بوده است، گفت: 2 مورد نجات حیوانات در اعتمادیه و هنرستان، مهار حیوانات در شهرک فرهنگیان و اقدام به خودکشی در شهرک مدنی منجر به انجام عملیات امداد و نجات شد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان بیان کرد: 391 تماس طی 24 ساعت گذشته در سامانه 125 به ثبت رسید که تنها 4 مورد از تماس‌ها منجر به انجم عملیات شد.

وی 11 مورد از تماس‌های ثبت شده در سامانه را به منظور دریافت مشاوره و راهنمایی دانست و افزود: 89 تماس ثبت شده نیز اشتباه بوده است.

بیاناتی در پایان خاطرنشان کرد: متأسفانه تماس‌های با هدف ایجاد مزاحمت با 278 مورد بیشترین تعداد تماس‌های ثبت شده در این بازه زمانی بود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما