وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 5 آذر 1397 ساعت 14:55   |   کد مطلب: 34077
فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد گفت: بسیج اسدآباد در زمینه سازندگی و دانش‌آموزی طی چندسال متوالی رتبه اول استان را داشته است.

حسن مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار نافع، با اشاره به فعالیت‌های بسیج در زمینه‌های مختلف، اظهار کرد: بسیج اسدآباد در برخی فعالیت‌ها رتبه اول استان را داراست که نمونه آن فعالیت در بسیج سازندگی و دانش‌آموزی است.

وی از پرداخت ۶۰ میلیون تومان وام اقتصاد مقاومتی به ۶ نفر از ابتدای امسال خبر داد و تصریح کرد: بسیج سازندگی اسدآباد در زمینه ایجاد اشتغال و پرداخت تسهیلات طی سه سال متوالی رنبه اول استان را کسب کرده است.

فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد بیان کرد: بسیج دانش‌آموزی اسدآباد نیز با وجود نخبگان، فعالیت‌ها و مسابقات علمی، طی دو سال رتبه اول استان را به خود اختصاص داد.

وی افزود: بسیج اسدآباد با حضور در جشنواره مالک اشتر در بین شهرستان‌های دیگر استان طی چند سال رتبه اول و دوم را کسب کرد که این نشان از فعالیت‌های خوب صورت گرفته در بسیج این شهرستان دارد.

مرادی با بیان اینکه ۹۰ پایگاه مقاومت در سطح شهرستان در بخش خواهران و برادران فعالیت دارند، تصریح کرد: امسال بیش از 2 هزار و ۲۰۰ نفر بسیجی در پایگاه‌ها جذب شدند که حدود ۳۰۰ نفر نسبت به مدت مشابه پارسال افزایش جذب در بسیج داشتیم.

وی در پایان با اشاره به رتبه اول اسداباد در زمینه اعزام به اردوهای راهیان نور در استان، یادآور شد: طی یک سال کذشته تاکنون ۲هزار و ۵۲۵ مورد اردوی راهیان نور، مشهد مقدس و قم در شهرستان اسدآباد انجام شده است.

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت