آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 4 آذر 1397 ساعت 20:55   |   کد مطلب: 34068
مدیرکل مدیریت بحران استانداری همدان از آمادگی استان همدان برای اعزام تیم‌های امدادی و پزشکی در صورت نیاز به استان کرمانشاه خبر داد و گفت: تا کنون هیچ تیمی از همدان به کرمانشاه اعزام نشده است؛ در استان همدان نیز خسارت و آسیبی گزارش نشده است.

علیمردان طالبی در گفت‌و‌گو با خبرنگار نافع در خصوص زمین‌لرزه احساس شده در همدان، اظهار کرد: زلزله 6.4 ریشتری به عمق 7 کیلومتری بین سرپل ذهاب و قصرشیرین رخ داده است.

وی به صحبت با مسئولان استان کرمانشاه و اعلام آمادگی استان همدان با توجه به معین بودن این استان برای کمک‌های احتمالی اشاره کرد و گفت: طبق اعلام نظر مسئولان در کرمانشاه اکنون نیازی به کمک‌رسانی از استان همدان نیست.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری همدان بیان کرد: تیم‌های امدادی و پزشکی استان‌ها در آماده‌باش هستد که در صورت نیاز به استان کرمانشاه اعزام شوند.

وی با تأکید بر اینکه تا کنون هیچ تیم امدادی و پزشکی با توجه به وقوع این زلزله از همدان به استان کرمانشاه اعزام نشده است، افزود: آمادگی استان همدان برای کمک به استان کرمانشاه را اعلام کرده‌ایم و در صورت اعلام نیاز از استان کرمانشاه تیم‌ها اعزام خواهند شد.

طالبی در خصوص خسارات احتمالی ناشی از زمین لرزه احساس شده در همدان، تصریح کرد: خوشبختانه در استان همدان هیچ گونه آسیب تا این لحظه گزارش نشده است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت