آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 4 آذر 1397 ساعت 12:28   |   کد مطلب: 34063
جانشین فرمانده سپاه ملایر با بیان اینکه دشمن به دنبال ضربه زدن به عقاید و باورهای مادران این سرزمین است، گفت: مادران اصلی‌ترین وظیفه را در پرورش نیروهای انقلاب و تربیت جوانان بر عهده دارند.

به گزارش نافع، علی مرتضی زنگنه پیش از ظهر امروز در جمع بانوان روستای انوج به مناسبت هفته بسیج، اظهار کرد: امام (ره)، پنجم آذر‌ماه سال 58 دستور تشکیل بسیج را صادر کرد و کمتر کسی فکر می‌کرد بسیج تا این حد تأثیرگذار در پیشرفت انقلاب باشد.

وی در ادامه گفت: طی مدت 40 سال از گذشت انقلاب اسلامی هر روز به پرونده درخشان بسیج اضافه می‌شود و در هر زمان و مکانی بسیج اثر مستقیم در پیشرفت انقلاب اسلامی داشته است.

جانشین فرمانده سپاه ملایر بیان کرد: بسیج در دوران دفاع مقدس نیز وارد عرصه شد و از مأموریت خود سربلند بیرون آمد؛ بهترین جوانان این کشور شهید شدند تا انقلاب اسلامی استوار و محکم باقی بماند.

وی با بیان اینکه برخی فکر کردند بعد از دفاع مقدس، بسیج تمام‌ شده است، افزود: همان‌ گونه که امام (ره) فرمودند انکار بسیج انکار انقلاب است و بسیج پس از پایان جنگ مأموریتی جدید گرفت.

زنگنه تصریح کرد: بسیج در تمام صحنه‌ها از جمله عرصه‌های جهادی، دفاع مقدس، علمی، اقتصادی و... حضور داشته و همواره سربلند بوده است.

وی مأموریت امروز بسیج را مقابله با جنگ نرم و عمق‌بخشی داخلی عنوان کرد و ادامه داد: امروز در جنگ نرم هستیم و این جنگ، جنگ دیگری است که پس از 8 سال جنگ تحمیلی آغاز شده است.

جانشین فرمانده سپاه ملایر با اشاره به سخنان رهبری درباره جنگ نرم، خاطرنشان کرد: طی سال‌های پس از جنگ تحمیلی همواره رهبر معظم انقلاب از جنگ نرم دشمن به‌ عنوان تهاجم فرهنگی، ناتوی فرهنگی، شبیخون فرهنگی نام بردند و هشدار دادند، اما مسئولان غفلت کردند.

وی در ادامه به حضور بانوان در صحنه‌های مختلف انقلاب اشاره کرد و یادآور شد: دشمن در جنگ نرم به دنبال این است که بنیان خانواده‌ها را از بین ببرد و در دستیابی به این هدف به کارگیری از ظرفیت ماهواره‌ها و فضای مجازی سلاح دشمن است.

زنگنه بدبین کردن بانوان و خانواده‌ها نسبت به انقلاب اسلامی را از دیگر اهداف دشمن برشمرد و اظهار کرد: با توجه به اینکه مادران اصلی‌ترین وظیفه را در پرورش نیروهای انقلاب و تربیت جوانان بر عهده دارند، دشمن به دنبال ضربه زدن به عقاید و باورهای مادران این سرزمین است.

وی با بیان اینکه امروز وضعیت عفاف و حجاب نگران‌کننده است، گفت: دشمنان همواره در صحبت‌های خود بیان کرده‌اند که بنیان خانواده را هدف گرفته‌اند.

جانشین فرمانده سپاه ملایر بیان کرد: اگر مادران جامعه نتوانند فرزندان خود را به‌ خوبی تربیت کنند از انقلاب چیزی نمی‌ماند و نیروی جوان و کارآمد از بین خواهد رفت.

وی در پایان یادآور شد:  وظیفه مادران امروز بسیار سنگین است و باید بیشتر به فرزندان خود از ابعاد مختلف رسیدگی کنند.

انتهای پیام/گ

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت