آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 2 آذر 1397 ساعت 15:13   |   کد مطلب: 34048
معاون مقاومت مردمی سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه متأسفانه درستون اقتصادی عقب هستیم و مشکل‌ داریم، گفت: برای حل این مشکل نیاز به کارآمدی دولتمردان، وجود مدیران جهادی و انقلابی است.

به گزارش نافع، سردار سالار آبنوش ظهر امروز در «یادواره شهدای روستای پل شکسته (خسروآباد)» با بیان اینکه نام بسیج تجلی این است که هنوز در این  کشور اسلامی انقلاب پایدار و نیروی جهادی وجود دارد، اظهار کرد: امروز با وجودی که بلندگوی دشمن قوی است، اما ستون‌ انقلاب محکم‌تر است.

وی با تأکید بر اینکه امسال ایران به‌ عنوان اثرگذار و مستقل‌ترین کشور در جهان است، گفت: در هر نظام حکومتی چهار ستون و پایه اصلی نیاز است که آن نظام پایدار بماند، البته اگر آن ستون‌ها از خود نظام باشد به او ابرقدرت می‌گویند.

معاون مقاومت مردمی سازمان بسیج مستضعفین اولین ستون پایداری هر نظام را قدرت بازدارندگی و امنیت در آن دانست و بیان کرد: امروز ایران با وجود ولایت و رهبری، تنها کشوری است که ستون امنیت و قدرت دفاعی‌اش از آن خود است.

قدرت بازدارندگی امروز حاصل درایت و تدابیر مقام معظم رهبری است

وی با بیان اینکه امروز یکی از پایه و ستون‌های انقلاب در سایه‌سار ولایت است، افزود: چه کسی می‌تواند ادعا کند که این قدرت بازدارندگی که ما داریم، حاصل کار من است، مجلسی‌ها می‌خواهند بگویند و یا کدام قوه یا مجموعه می‌تواند ادعا کند؟

سردار آبنوش با تأکید بر اینکه البته همه جهان اذعان دارند که این قدرت بازدارندگی با درایت و تدابیر مقام معظم رهبری است، تصریح کرد: ستون دوم نظام علم است که از ابتدای انقلاب اسلامی با وجود تحریم‌ها، امروز جزء 10 کشور دنیا از نظر علمی هستیم.

وی به دستیابی ایران به علم هسته‌ای اشاره کرد و ادامه داد: جزء 8 کشور دارای صنعت هسته‌ای هستیم سایر کشورها در طول 150 سال به این علم دست یافتند اما ما در اوج تحریم مطلق و طی 30 سال انقلاب، هسته‌ای شدیم.

معاون مقاومت مردمی سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: امروز انقلاب اسلامی جهان را متحیر کرده است و در بعد علم هوافضا و ماهواره جزء اولین کشورهای مطرح جهان شدیم.

سربلند دنیا هستیم که منشاء قدرت ما مردم هستند/دشمن می‌خواست ساختار و منشاء قدرت را تخریب کند

وی یادآور شد: امروز در بحث زیرساخت و سدسازی دومین کشور در سطح جهان هستیم و همچنین در امر پالایشگاه نیز که اولین علم دنیاست، زبانزد شده‌ایم.

سردار آبنوش بابیان اینکه امروز از گاز بنزین تولید می‌کنیم و حتی می‌توانیم آن را صادر کنیم، اظهار کرد: امروز تنها خواسته یک جوان انقلابی و مدیر جهادی بوسیدن دست رهبری است.

وی در ادامه ستون سوم در یک نظام را علم سیاست به‌عنوان منشاء قدرت خواند و گفت: نزدیک به 40 سال است که انقلاب کرده‌ایم و 40 انتخابات با حضور حداکثری مردم برگزار شده است.

معاون مقاومت مردمی سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه سربلند دنیا هستیم که منشاء قدرت ما مردم هستند، تصریح کرد: همه مسئولان را مردم انتخاب می‌کنند و دشمن می‌خواست ساختار و منشاء قدرت را تخریب کند.

وی ستون چهارم هر نظام حکومتی را اقتصاد دانست و ادامه داد: متأسفانه در این ستون عقب هستیم و مشکل‌ داریم که برای حل آن نیاز به کارآمدی دولتمردان، وجود مدیران جهادی و انقلابی است.

باید مجلس و دولت ما انقلابی باشد تا بتوانیم از گردنه‌های اقتصادی عبور کنیم

سردار آبنوش با بیان اینکه رهبر انقلاب نسخه اقتصاد مقاومتی را برای حل مشکل اقتصادی کشور تدوین و به دولت ابلاغ کرده‌اند، خاطرنشان کرد: امروز وظیفه دولت است که با اجرای درست اقتصاد مقاومتی به دنبال راه‌ حل مشکل اقتصادی باشد.

وی یادآور شد: آیا ما در حوزه بانک، مالیات و دارایی، کنترل و نظارت از جنس قاسم سلیمانی نداریم چرا نباید آن‌ها رئیس بشوند، چرا از این جنس مدیر نمی‌بینیم؟

معاون مقاومت مردمی سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه امروز باید مطالبات به‌ حق از راه قانونی درخواست شود، اظهار کرد: باید مجلس و دولت ما انقلابی باشد تا بتوانیم از گردنه‌های اقتصادی عبور کنیم. 

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت