وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 1 آذر 1397 ساعت 11:22   |   کد مطلب: 34039
امام جمعه ملایر گفت: دانشجوی جوان بسیجی در برابر سیاست‌های انحرافی دشمن موضع محکمی دارد و هیچ‌گاه تبلیغات دشمن در دلش نفوذ نمی‌کند.

به گزارش نافع، مراسم تجلیل از خیران و فعالان اردوهای جهادی ملایر صبح امروز به همت بسیج دانشجویی ملایر در دفتر امام‌ جمعه ملایر برگزار شد.

حجت‌الاسلام‌ محمدباقر برقراری در این آئین با اشاره به مهم‌ترین ویژگی‌های نسل جوان دانشجو، اظهار کرد: نسل جوان و مومن دانشجو باید دو ویژگی نرم‌خویی و استوار بودن در اعتقادات را داشته باشد.

وی در ادامه گفت: جوان دانشجو باید اهل لج‌بازی نباشد و وقتی به یک واقعیت می‌رسد چون دل نرمی دارد به‌خوبی آن را بپذیرد.

امام‌ جمعه ملایر رفتار نیک و احترام به اساتید و بزگان را از دیگر ویژگی‌های یک جوان دانشجو بسیجی دانست و بیان کرد: جوان دانشجوی بسیجی  مؤدب‌ترین افراد است و رفتار سخیف از او سر نمی‌زند.

وی افزود: دانشجو مؤمن ما در کنار دل محکم و استوار، هیچ‌گاه تبلیغات دشمن در دلش نفوذ نکرده و در مقابل تبلیغات ماهواره‌ای دشمن و سیاست‌های انحرافی آن موضع محکمی دارد و به فرامین ولی فقیه گوش فرا می‌دهد.

برقراری اعتقاد راسخ در مسائل اعتقادی و عزم همچون کوه در ادامه تحصیل را از دیگر ویژگی‌های جوان مؤمن دانشجو برشمرد و تصریح کرد: این جوان مؤمن و بسیجی هنگام فراغت از درس و تحصیل نیز فی سبیل الله و برای کسب رضایت خلق خدا کار می‌کند.

وی ادامه داد: این سخن صریح قرآن است، هر کس در راه ما جهاد کن ددستش را می‌گیریم و وقتی شمع جهادی روشن شود کمک‌های الهی نیز رسیده و کار به‌ راحتی پیش برده می‌شود.

کریمی: فعالیت 57 گروه جهادی در شهرستان ملایر/هدف اردوهای جهادی ساخت جوانانی در تراز انقلاب

مسئول بسیج دانشجویی ملایر نیز در این مراسم با اشاره به فعالیت 57 گروه جهادی در شهرستان ملایر خاطرنشان کرد: هدف ما در این اردوهای جهادی ساخت جوانانی در تراز انقلاب است.

محسن کریمی یادآور شد: اردوهای جهادی محلی است که جوانان برای آینده ایران اسلامی ساخته‌ شده و نیروی کار مولد برای آینده کشور تربیت می‌شود.

وی با اشاره به مهم‌ترین اقدامات انجام‌شده در اردوهای جهادی بسیج دانشجویی ملایر، اظهار کرد: به همت دانشجویان بسیجی و همکاری کمیته امداد، دهیاری‌ها و بخشداری‌ها، 3 واحد مسکونی در روستاهای سنگده، حسین‌آباد شاملو و قلعه میرفتاح و منبع آب روستای سنگده ساخته شد.

مسئول بسیج دانشجویی ملایر گفت: قبل از حضورم در بسیج دانشجویی فکر می کردم کار جهادی که اوایل انقلاب انجام می‌شد امروز در حد یک شعار شده است اما وقتی فعالیت جهادی بسیجیان را در اردوهای جهادی دیدم، متوجه شدم جهاد همچنان ادامه دارد.

وی با تأکید بر اینکه هنوز هم می‌شود کار جهادی انجام داد، تصریح کرد: اگر یک پروژه در بروکراسی اداری برود، هیچ گاه به‌ سرعت کار جهادی بسیجیان دانشجو انجام نمی‌شود و شاید شاهد افتتاح یک پروژه به این سرعت نباشیم.

انتهای پیام/گ

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت