وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 1 آذر 1397 ساعت 10:22   |   کد مطلب: 34035
فرمانده مرکز مقاومت بسیج قهاوند گفت: برگزاری 40 نشست در آستانه 40 سالگی انقلاب اسلامی از برنامه‌های شاخص هفته بسیج این منطقه در سال جاری است

سید روح‌الله حسینی‌شاخص در گفت‌وگو با خبرنگار نافع، با بیان اینکه به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج بیش از 60 عنوان برنامه در منطقه قهاوند اجرا می‌شود، اظهار کرد: در اولین روز هفته بسیج  عطر افشانی مزار شهدا شهر قهاوند و تمام روستاهای منطقه توسط بسیجیان برگزار شد.

وی در ادامه گفت: دیدار با امام جمعه قهاوند، برپایی ایستگاه‌های صلواتی، برگزاری یادواره شهدای آبرو محله، مسابقات فرهنگی و ورزشی و دیدار با جانبازان و خانواده شهدا از مهمترین برنامه‌های اجرایی در سطح منطقه قهاوند است.

فرمانده مرکز مقاومت بسیج قهاوند با تأکید بر اینکه در راستای ترویج و تفکر ایثار و شهادت باید گام های اساسی برداریم، بیان کرد: به واسطه زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا بوده که اقدامات دشمن ناکام مانده است.

وی افزود: برگزاری 40 نشست در آستانه 40 سالگی انقلاب اسلامی از دیگر برنامه‌های هفته بسیج این منطقه در سال جاری است.

حسینی‌شاخص تصریح کرد: برگزاری مراسم گرامیداشت روز بسیج، پنجم آذر ماه با حضور بیش از یک‌هزار نفر از بسیجیان منطقه با سخنرانی سردار کامرانی‌صالح فرمانده انتظانی استان همدان دنبال خواهد شد.

وی با تأکید بر اینکه هفته بسیج فرصت بسیار خوبی برای شناسایی و معرفی نخبگان بسیجی است، یادآور شد: برنامه‌های هفته بسیج در قهاوند در سطح شهرستان و تمام روستاهای منطقه اجرایی می‌شود و مردم قهاوند نقس اساسی در برگزاری آنها دارند.

انتهای پیام/ص

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت