آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 30 آبان 1397 ساعت 10:35   |   کد مطلب: 34021
فرمانده سپاه نهاوند از اعزام 170 دانش‌آموز دختر دبیرستان‌های شهر نهاوند برای بازدید از مناطق عملیاتی جنوب کشور به مناسبت هفته بسیج طی مدت 3 روز خبر داد.

کامران کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار نافع از اعزام تعدادی از دانش‌آموزان دختر نهاوندی به مناطق عملیاتی جنوب کشور، اظهار کرد: به مناسبت هفته بسیج تعدادی از بسیجیان دانش‌آموز شهر نهاوند و فیروزان به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

وی در ادامه گفت: برگزاری اردوهای راهیان نور برای دانش‌آموزانی که در زمان جنگ نبودند و برای درک بهتر رشادت‌های رزمندگان اسلام، بسیار مفید و اثربخش است.

فرمانده سپاه نهاوند بیان کرد: دانش‌آموزان با دیدن مناطق عملیاتی متوجه می‌شوند که رزمندگان اسلام چه رشادت‌هایی از خود نشان دادند تا یک وجب از خاک کشور در اختیار بیگانگان قرار نگیرد.

وی افزود: به دنبال هماهنگی‌های انجام شده با آموزش‌وپرورش، برگزاری اردوهای راهیان نور غرب و جنوب کشور تا پایان سال تحصیلی ادامه خواهد داشت.

کریمی تصریح کرد: با توجه به اینکه دشمنان درصدد کم‌رنگ کردن ارزش‌های انقلاب اسلامی و شهدا هستند، برگزاری اردوهای جهادی می‌تواند هرچه بیشتر دانش‌آموزان را با فرهنگ ایثار و شهادت آشنا کند.

وی ادامه داد: در این مرحله، 170 دانش‌آموز دختر نهاوندی با 4 دستگاه اتوبوس به مدت 3 روز از مناطق عملیاتی جنوب کشور بازدید می‌کنند.

فرمانده سپاه نهاوند خاطرنشان کرد: این دانش‌آموزان از مناطق عملیاتی والفجر 8، کربلای 4 و 5، شلمچه و دیگر مناطق عملیاتی بازدید کرده و راویان دوران دفاع مقدس نیز در این مناطق، ایثارگری شهدا و رزمندگان اسلام را برای دانش‌آموزان روایت می‌کنند.

انتهای پیام/س

دیدگاه شما