دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان
آخرین قیمت سکه و طلا

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 29 آبان 1397 ساعت 17:49   |   کد مطلب: 34014
طی هفته بسیج صورت می‌گیرد
برپایی میز خدمت در مساجد سطح شهرستان بهار
فرمانده سپاه ناحیه شهرستان بهار از برپایی میز خدمت در برخی مساجد شهرستان بهار به مناسبت هفته بسیج و پاسخگویی مسئولان به مردم در این مساجد خبر داد.

به گزارش نافع، سید جواد حسینی در جمع خبرنگاران، از برگزاری 70 عنوان برنامه طی هفته بسیج در شهرستان بهار خبر داد و اظهار کرد: مهمترین برنامه بسیج در سال جاری خدمت‌رسانی به مردم به ویژه محرومین در قالب اردوهای جهادی است.

وی در ادامه گفت: بسیجیان طی هفته بسیج در قالب 40 گروه جهادی در سطح شهرستان و نقاط محروم و حاشیه شهرها و روستاها حاضر شده و به مردم این مناطق خدمت‌رسانی می‌کنند.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان بهار بیان کرد: در طول 6 روز از هفته بسیج هر روز میز خدمت در مساجد برپا می‌شود و طی هماهنگی با فرمانداری، مسئولین برخی ادارات در مساجد روستاها و نقاط مختلف شهر حاضر شده و به مردم پاسخگو خواهند بود.

وی یکی از اهداف برنامه‌های هفته بسیج را فعال کردن مساجد دانست و افزود: سعی ما این بود که برنامه‌ها، مسجد محور باشد و حتی اردوهای جهادی را نیز از مساجد شروع شد.

حسینی دیدار نخبگان بسیجی با امام جمعه و مسئولان شهرستان، ویزیت رایگان و اعزام تیم پزشکی به مناطق محروم، دیدار با خانوده شهدا، عطرافشانی مزار شهدا و برگزاری کرسی آزاداندیشی در دانشگاه‌های شهرستان را از دیگر برنامه‌های هفته بسیج برشمرد.

وی همچنین از برگزاری همایش اصناف و ادارات با حضور سخنرانان کشوری، برپایی میقات صالحین در روز جمعه و حضور در نماز جمعه و برپایی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی خبر داد و تصریح کرد: مهمترین برنامه این هفته همایش حماسی حضور یک‌هزار و 500 نفری بسیجیان در روز پنجم آذر ماه در مصلای امام شهرستان بهار است.

انتهای پیام/ک

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت