آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 29 آبان 1397 ساعت 10:14   |   کد مطلب: 34006
معاون امور اقتصادی و توسعه منابع اقتصادی استانداری همدان گفت: اینگونه نبود کسی تلاشی برای انتخاب شخص خاصی به عنوان استاندار در استان داشته باش؛ استان روند توسعه را با سرعت می پیماید.

به گزارش نافع، رضا قیاسی صبح امروز در مراسم تکریم و معارفه استاندار همدان، اظهار کرد: تودیع تلخ است مگر اینکه معارفه‌ای دلچسب باشد.

وی با بیان اینکه صد حیف که از این به بعد به ظاهر نیکبخت را در همدان نمی‌بینیم اما از ظرفیت این مرد بزرگ استفاده خواهیم کرد، گفت: نیکبخت مسیر سختی را گذراند اما با کمک نماینده ولی فقیه، نمایندگان، مدیران و مردم هم افزایی ایجاد و مسیر توسعه با سرعت در استان طی شد.

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع اقتصادی استانداری همدان بیان کرد: در دور دوم کار دولت این سرعت توسعه بیشتر بود و بدون حاشیه همه به توسعه استان توجه داشتند.

وی با بیان اینکه با انتخاب شایسته و مبارک این دغدغه در استان برطرف شد و آرامش را به استان دادند، افزود: این اتفاق با همراهی و هماهنگی همگان رقم خورد.

قیاسی با تأکید بر اینکه اینگونه نبود کسی تلاشی برای انتخاب شخص خاصی در استان داشته باشد، تصریح کرد: با آمدن شاهرخی، استان روند توسعه را با سرعت می پیماید و نیکبخت قول مضاعف داده که با استان ارتباط داشته و از وجود ارزشمند نیکبخت استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه مردم قدرشناس همدان شما را به عنوان رادمردی ماندگار در روح و قلب خود یاد می‌کنند، افزود:  شاهرخی هم 15 سال دوره مدیریتی در استان داشته است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت