آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 29 آبان 1397 ساعت 07:52   |   کد مطلب: 34003
رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان همدان با بیان اینکه اساس برنامه‌های بسیج فرهنگیان بر اساس مطالبات مقام معظم رهبری است، گفت: پیشرفت محسوس در چارچوب مطالبات و نشست‌های مشاوره‌ای و تربیتی با رویکردهای کاهش آسیب‌های اجتماعی نیز برنامه ویژه امسال است.

محمد مولایی در گفت‌وگو با خبرنگار نافع با اشاره به برنامه‌های سازمان بسیج فرهنگیان طی هفته بسیج در همدان، اظهار کرد: مجمع استانی بسیج فرهنگیان یکم آذرماه با حضور نخبگان بسیجی فرهنگی سطح استان و با سخنرانی حمیدرضا حاجی‌بابایی رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس حاجی بابایی در خانه معلم همدان برگزار خواهد شد.

وی در ادامه با بیان اینکه برگزاری 11 نشست بصیرتی در لیست برنامه‌های هفته بسیج پیش‌بینی شده است، گفت: این نشست‌ها غالباً با حضور نمایندگان مجلس در سطح استان و نخبگان سیاسی فرهنگی در چارچوب سند تحول بنیادین در برنامه ششم توسعه برگزار خواهد شد.

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان همدان بیان کرد: برگزای حدود 30 نشست مشاوره‌ای و تربیتی در سطح استان نیز از دیگر برنامه‌های هفته بسیج خواهد بود.

وی با بیان اینکه برگزاری یادواره شهدای فرهنگی در 2 شهرستان نیز از دیگر برنامه‌هاست، افزود: روز گذشته یک یادواره در همین راستا در شهرستان اسدآباد برگزارشد.

مولایی تصریح کرد: دیدار با خانواده‌های شهدای فرهنگی و حضور در گلزار شهدا در چار چوب اجرای برنامه‌های فرهنگی نیز از برنامه‌های پیش‌بینی شده در این هفته است.

حضور 600 نخبه فرهنگی استان در مجمع استانی بسیج فرهنگیان

وی با تأکید بر اینکه اساس برنامه‌های بسیج فرهنگیان بر اساس مطالبات مقام معظم رهبری در اجرای سند تحول بنیادین و برنامه ششم توسعه است، ادامه داد: در نشست بصیرتی و در مجمع استانی بسیج فرهنگیان در این چهارچوب از دولت مطالب‌گری می‌کنیم.

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان همدان در ادامه با بیان اینکه برنامه شاخص بسیج فرهنگیان طی این هفته برگزاری مجمع بسیج فرهنگیان استان خواهد بود، خاطرنشان کرد: این مجمع با حضور 600 نخبه فرهنگی از سطح استان و با حضور مسئولان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه بسیج فرهنگیان نسبت به سال‌های گذشته در حوزه برگزاری نشست‌های بصیرتی داشته است، یادآور شد: پیشرفت محسوس در چارچوب مطالبات و نشست‌های مشاوره‌ای و تربیتی با رویکردهای کاهش آسیب‌های اجتماعی نیز برنامه ویژه امسال است که در سطح استان برای والدین و دانش‌آموزان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ر

دیدگاه شما