آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 27 آبان 1397 ساعت 13:24   |   کد مطلب: 33984
رئيس كميسیون خدمات شهري شوراي شهر همدان گفت: تردد در بسیاری از خیابان‌ها و معابر اصلی در مرکز شهر، مناطق و نواحی شیب‌دار در روزهای زمستانی، امکان‌پذیر نیست؛ شهرداری با آمادگی کامل طی این ایام به شهروندان، خدمات‌رسانی کند.

به گزارش نافع، علی فتحی ظهر امروز در كميسیون خدمات شهري، حمل‌ونقل و ترافیک شورا با محوریت بررسی برنامه‌های ستاد برفروبی، اظهار کرد: باید هوشیار باشیم که بارش‌ برف با عدم برنامه‌ریزی و عدم به‌ کارگیری صحیح تجهیزات در برفروبی، به تلخی تبدیل نشود.

وی با بیان اینکه عدم برفروبي و پاكسازي مناسب موجب ایجاد مشكلاتی در تردد همشهريان و خودروها خواهد شد، گفت: انتظار مي‌رود حوزه خدمات شهري با تقسيم‌بندي نقاط مختلف شهر براي پاكسازي، برفروبي و سركشي مناسب در اسرع وقت، به انجام وظايف خود اقدام كند.

رئيس كميسیون خدمات شهري شورای شهر همدان بیان کرد: تردد در بسیاری از خیابان‌ها و معابر اصلی در مرکز شهر، مناطق و نواحی شیب‌دار در روزهای زمستانی، امکان‌پذیر نیست و شهروندان را با مشکلات جدی مواجه می‌کند؛ امیدواریم شهرداری با آمادگی کامل طی این ایام به شهروندان، خدمات‌رسانی کند.

وی افزود: تسریع در روند عمليات پاكسازي و برفروبی و در نظر گرفتن مکان‌های مختلف به منظور قرار دادن باکس‌های نمک و شن در تمام سطح شهر به‌ ویژه مناطق یک و 2 شهرداری به دلیل وجود معابر شیب‌دار، ضرورت دارد.

فتحی تصریح کرد: انتظار می‌رود خدمات‌رسانی از سوی شهرداری تا پایان عملیات برفروبی به طور شبانه‌روزی انجام واز چگونگی اقدامات نیز به شورای شهر گزارشی کامل ارائه شود.

وی ادامه داد: انتظار می‌رود پلیس راهور نیز از تردد خودروهای معیوب و دارای لاستیک‌های صاف طبق قانون جلوگیری کرده تا در روزهای برفی از ایجاد ترافیک جلوگیری شود.

رئيس كميسیون خدمات شهري شورای شهر همدان در پایان خاطرنشان کرد: بروز حوادث شهری نیازمند بازنگری و آسیب‌شناسی است که اگر امکانات و تجهیزات از قبل پیش‌بینی شود، وضعیت بهتری خواهیم داشت.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت