وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 27 آبان 1397 ساعت 12:57   |   کد مطلب: 33982
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پیشرفت محسوسی در اجرای پروژه پل سردار همدانی ملاحظه نشده است، گفت: اتمام این پروژه باید اولویت اول مدیران شهری باشد؛ بودجه‌های شهرداری به قسمت‌های دیگر متفرق نشود.

امیر خجسته در گفت,گو با خبرنگار نافع، در مورد پروژه پل سردار همدانی با بیان اینکه محل اجرای این پل در مکان پرازدحام شهر و محل عبور و مررv است، اظهار کرد: متأسفانه شهرداری و مسئولان استان باید در این زمینه حساسیت بیشتری به خرج می‌دادند اما این طور نبود.

وی با تأکید بر اینکه تاکنون پیشرفت محسوسی در اجرای این پروژه ملاحظه نشده است، گفت: این پروژه علاوه بر هزینه‌بر بودن، وقت‌گیر نیز بوده است و این مورد برای مردم با توجه به طولانی شدن اجرای پروژه، قابل قبول نیست.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: تمام افراد مرتبط در این پروژه مسئولیت دارند؛ افراد مسئول و شهردار، در این پروژه باید به صورت ویژه ورود کرده و اولویت اول باید اتمام این پروژه باشد.

وی با بیان اینکه تمام نمایندگان دخیل در این موضوع، توان خود را برای سرانجام گرفتن این پروژه گذاشته‌اند، افزود: این موضوع باید هرچه سریع‌تر تعیین تکلیف شده و مورد پیگیری قرار گیرد.

خجسته با اشاره به گلایه‌مندی شهروندان از چگونگی و تعویق در اجرای این پروژه، تصریح کرد: طرح، پیشرفت فیزیکی و ساماندهی ندارد؛ مردم، مسئولان و مدیریت شهری را بر اساس اقدامات صورت گرفته و اینگونه مسائل قضاوت می‌کنند.

وی خواستار اختصاص بودجه‌ها به پروژه پل سردار همدانی از سوی شهردار، استاندار جدید و افراد دست‌اندرکار در این زمینه شد و ادامه داد: بودجه‌های شهرداری به قسمت‌های دیگر متفرق نشود.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: این پروژه در شهر جلوی دید همگان است و عرض شهر را باید سریع ساماندهی کرد.

وی در پایان با اشاره به شرایط اقتصادی کنونی، یادآور شد: با توجه به شرایط اقتصادی پیش آمده و نوسانات در بازار، پل شهرک فرهنگیان نیز تقریباً ناتمام مانده است.

انتهای پیام/ر

دیدگاه شما