آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 26 آبان 1397 ساعت 12:14   |   کد مطلب: 33971
مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان اسدآباد با اشاره به 660 میلیون تومان مطالبات امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان اسدآباد از مشترکان، گفت: ضریب بهره‌مندی مشترکان از آب آشامدینی سالم از 62 درصد در سال گذشته به بیش از75 درصد رسیده است.

به گزارش نافع، احد احدی‌ ایمان ظهر امروز در جمع خبرنگاران ضمن ارائه گزارش عملکرد امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان اسدآباد در سال گذشته و سال جاری، اظهار کرد::حفر 4 حلقه چاه مکانیکی در روستاهای ده‌بلان، چنارسفلی و دوبراله، ضمن تجهیز 7 حلقه چاه در دیگر روستاهای شهرستان از جمله اقدامات بوده است.

وی در ادامه گفت: اجرای 42 کیلومتر شبکه توزیع، اجرای 11 کیلومتر خط انتقال و اجرای 120 متر خط برق، نیز از دیگر اقدامات بوده است.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان اسدآباد بیان کرد: احداث 3 باب مخزن آبرسانی و تعمیر 5 باب مخزن نیز طی این مدت صورت گرفت.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به انشعابات غیرمجاز و هدر رفت آب در این شهرستان، افزود: در بازه زمانی مذکور اقدام به شناسایی 120 مورد انشعاب غیر مجاز شد که از این تعداد تاکنون 42 مورد تبدیل به انشعاب مجاز شده و مابقی نیز در دست اقدام است.

احدی‌ ایمان درادامه با اشاره به مطالبات شرکت آب و فاضلاب روستایی از مشترکان، تصریح کرد: مطالبات امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان اسدآباد از مشترکان 660 میلیون تومان است که به منظور ارئه خدمات هرچه بهتر و بیشتر نیازمند وصول مطالبات مذکور و همراهی مشترکان هستیم.

وی با اشاره به ضریب بهره‌مندی روستاهای شهرستان اسدآباد از آب شرب، ادامه داد: با اجرای پروژه‌های آبرسانی طی سال‌های اخیر، ضریب بهره‌مندی مشترکان از آب آشامدینی سالم از 62 درصد به بیش از75 درصد رسیده است.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان اسدآباد در ادامه خاطرنشان کرد: با توجه به آغاز فصل سرد سال، محافظت از تأسیسات و کنتور آب در برابر سرما و یخ‌زدگی ضروری است؛ پوشش کنتورهای خارج از ساختمان با پشم شیشه و کیسه خاک می‌تواند در جلوگیری از یخ‌زدگی‌های احتمالی اثرگذار باشد.

وی بر ارسال گزارش نشتی و شکستگی لوله‌ها توسط مشترکان تاکید کرد و یادآور شد: مشترکان پیش از شروع ناگهانی سرما و یخبندان باید اقدامات پیشگیرانه را با توجه به اطلاعیه‌ها و گزارشات هواشناسی منتشر شده در رسانه‌های جمعی عملیاتی کنند.

احدی‌ ایمان در پایان از 6 مورد سرقت ترانس در زمستان سال گذشته خبر داد و اظهار کرد: در راستای جلوگیری از این‌گونه سرقت‌ها، سرکشی از تأسیسات در طول فصول سرد سال همواره در دستور کار است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما