آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 24 آبان 1397 ساعت 13:46   |   کد مطلب: 33955
رئیس شورای شهر همدان خبر داد: شورای شهر همدان، هشتم و نهم آذرماه میزبان شصت‌و‌دومین اجلاس مجمع مشورتی رؤسای شورا‌های اسلامی مراکز استان‌ها و شهرداران کلانشهرها خواهد بود.

به گزارش نافع، کامران گردان ظهر امروز در جمع خبرنگاران از برگزاری اجلاس رؤسای شوراها و شهرداران کشور در همدان خبر داد و اظهار کرد: این اجلاس هشتم و نهم آذرماه در همدان برگزار خواهد شد.

وی به اهداف برگزاری این اجلاس اشاره کرد و گفت: این اجلاس ملی یک روزه با هدف بررسی مشکلات و موضوعات مهم در حوزه مدیریت شهری از جمله مدیریت یکپارچه شهری و درآمدهای پایدار برگزار می‌شود.

رئیس شورای شهر همدان بیان کرد: میهمان این اجلاس در چهار گروه شامل رؤسای شوراهای اسلامی کلان شهرها و شهرهای مراکز استان‌ها، هیأت رئیسه شورای عالی استان‌ها، نمایندگان شورای شهرهای مراکز استان‌ها در شورای عالی استان‌ها و شهرداران کلان شهرها حضور خواهند داشت.

وی با بیان اینکه این اجلاس با برگزاری کمیسیون‌های عمران و شهرسازی، حمل و نقل و خدمات شهری، حقوقی و اقتصادی و کمیسیون فرهنگی و شهر هوشمند همراه خواهد بود، افزود: محسن هاشمی، رئیس مجمع مشورتی روسای شورا‌های اسلامی مراکز استان‌های کشور و رئیس شورای شهر تهران و الویری رئیس شورای عالی استان‌ها و روسای شورا‌های اسلامی کلانشهر‌ها و مراکز استان‌ها از شرکت‌کنندگان مهم در این اجلاس هستند.

گردان با بیان انکه این اجلاس در هتل باباطاهر همدان برگزار می‌شود، تصریح کرد: این اجلاس فرصتی برای معرفی شهر همدان است.

وی در پایان یادآور شد: باید تمام تلاش خود را به کار گیریم تا از این موقعیت استراتژیک، حداکثر بهره‌برداری را داشته باشیم تا بتوانیم با هم‌اندیشی و ارائه راهکارهای مناسب در راستای حل مشکلات شوراها و شهرداری‌ها کشور گام برداریم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما