وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 23 آبان 1397 ساعت 11:52   |   کد مطلب: 33945
رئیس انجمن او - اسپورت از میزبانی همدان در مسابقات بزرگ ورزشی بین‌المللی او - اسپورت از 21 تا 24 آذرماه خبر داد و گفت: بیش از 1400 ورزشکار داخلی و خارجی در این رقابت‌ها حضور خواهند داشت.

بهروز کارخانه‌ای در گفت‌وگو با خبرنگار نافع از برگزاری مهمترین رویداد ورزشی کشور در همدان خبر داد و اظهار کرد: همزمان با برگزاری اجلاس بین‌المللی گردشگری در همدان، مسابقات بین‌المللی او - اسپورت با حضور یک‌هزار و 400 ورزشکار داخلی و خارجی در شهر کوهستانی همدان برگزار خواهد شد.

وی در ادامه گفت: در راستای رویداد همدان 2018 و میزبانی همدان در اجلاس جهانی گردشگری، ورزشکاران نیز به عنوان سفیران فرهنگی از 15 کشور دنیا در همدان گرد هم می‌آیند

رئیس انجمن او - اسپورت بیان کرد: استان همدان 21 تا 24 آذرماه میزبان ورزشکاران او - اسپورت خواهد بود و مسابقات در دو سطح کشوری و جام جهانی در همدان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به رده‌های سنی این مسابقات، افزود: مسابقات در رده‌های سنی 13 تا 17 سال و بالای 18 سال برگزار خواهد شد.

کارخانه‌ای تصریح کرد: این اتفاق مهم ورزشی همزمان با اجلاس بین‌المللی گردشگری در همدان باعث می‌شود با حضور بالغ بر یک‌هزار و 400 ورزشکار داخلی و خارجی در همدان به صنعت گردشگری استان کمک قابل توجهی شود.

وی با تأکید بر اینکه سفیران ما باید رایزن‌های فرهنگی ویژه باشند تا همدان مقصد گردشگری شود، ادامه داد: در راستای اقدامات بشر دوستانه این مسابقات در رشته‌های مختلف برگزار و ورزشکارانی از کشورهای آمریکا، افغانستان، پاکستان، فنلاند، آفریقا و ... در این رقابت‌ها حضور دارند.

رئیس انجمن او - اسپورت خاطرنشان کرد: سطح این مسابقات بسیار بالاست و سعی بر این است که سالن کارگران محل برگزاری مسابقات باشد که ورزشکاران نیز مشکل رفت و آمد نداشته باشند.

وی در پایان یادآور شد: با همکاری دستگاه‌های مختلف اجرایی تمهیدات لازم برای برگزاری این رقابت بزرگ ورزشی در همدان اندیشیده شده است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما