وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 22 آبان 1397 ساعت 21:27   |   کد مطلب: 33937
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه جنگ رسانه با بهره‌گیری از فضای مجازی از اولویت‌های دشمن است، گفت: طی ماه‌های آینده اتفاقات خوبی در حوزه فضای مجازی خواهد افتاد

به گزارش نافع، سردار غلامحسین غیب‌پرور در حاشیه دیدار با خانواده شهیدان تقوی‌طلب و در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه راه برون‌رفت از مشکلات این است که ابتدا باید خود را باور کنیم، اظهار کرد: نباید این مشکلات ما را از پا در آورد.

باید به مدیریت جهادی توجه شود/اگر نظام مدیریتی ما یک نظام جهادی، انقلابی و تحولی باشد به راحتی از مشکلات عبور می‌کنیم

وی با تأکید بر اینکه ما کشور فقیر و ضعیفی نیستیم، گفت: باید به مدیریت جهادی توجه شود، اگر نظام مدیریتی ما یک نظام جهادی، انقلابی و تحولی باشد به راحتی از مشکلات عبور می‌کنیم؛ اگر تحول را از انقلاب اسلامی بگیریم چیزی از آن نمی‌ماند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین بیان کرد: یادمان باشد این دوران زودگذر خواهد بود؛ فشارهای اقتصادی و معیشتی همه را دلخور کرده است، بخشی از این مشکلات مربوط به دشمن و بخشی مروط به بی‌دقتی‌های درون است.

این مشکلات مسائلی نیستند که ما را از تدوام انقلاب بازدارد

وی با بیان اینکه به هر ترتیب این مشکلات مسائلی نیستند که ما را از تدوام انقلاب بازدارد، افزود: این دوران گذاریی است، گرچه این مشکل، اوقات همه تلخ است.

سردار غیب‌پرور در خصوص فضای مجازی نیز تصریح کرد: در بین نسل جوان ظرفیتی است که در بسیج بنا را بر هم‌افزایی این ظرفیت گذاشته‌ایم.

وی با اشاره به ایجاد یک شبکه قوی در بسیج با نقش‌آفرینی جوانان، ادامه داد: جنگ رسانه با بهره‌گیری از فضای مجازی از اولویت‌های دشمن است و نمی‌توانیم نسبت به این حربه دشمن بی‌خیال بوده و غفلت کنیم.

مدتی است در بسیج یک مجموعه قوی با حضور جوانان کار در حوزه فضای مجازی را شروع کرده‌اند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: در بسیج مدتی است که یک مجموعه قوی با حضور جوانان کار را شروع کرده‌اند و مطمئن هستم طی ماه‌های آینده اتفاقات خوبی در حوزه فضای مجازی خواهد افتاد.

وی با بیان اینکه البته عیان است اکثریت مردم و به ویژه جوانان آسیب و آفت‌های دشمن از طریق فضای مجازی را درک کرده‌اند، یادآور شد: اکنون اقبال مردم به شبکه‌های ماهواره‌ای نسبت به 2 و 5 سال پیش افت کرده، مردم متوجه شده‌اند دشمنان خیر آنها را نمی‌خواهند.

سردار غیب‌پرور با تأکید بر اینکه اکنون نیز در فضای مجازی یک بیداری اتفاق افتاده است، اظهار کرد: علاوه بر اقدامات ما، خانواده‌ها و جوانان نیز باید متوجه این آفت‌ها باشند.

وی در پایان گفت: امیدوارم از این عرصه نیز همچون دیگر عرصه‌ها طی 40 سال گذشته، سربلند بیرون بیاییم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت