آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 22 آبان 1397 ساعت 14:08   |   کد مطلب: 33933
ظهر امروز در مراسمی با حضور فرمانده نیروی انتظامی استان همدان از زحمات اسماعیل جمشیدی قدردانی و افشین یاری به عنوان فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد منصوب و معرفی شد.

به گزارش نافع، ظهر امروز در مراسمی با حضور فرمانده نیروی انتظامی استان همدان، فرماندار اسدآباد، جمعی از مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اسدآباد در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان از زحمات اسماعیل جمشیدی قدردانی و افشین یاری به عنوان فرمانده انتظامی این شهرستان منصوب و معرفی شد.

در این مراسم کریم حمیدوند فرماندار اسدآباد با قدردانی از زحمات و تلاش اسماعیل جمشیدی فرمانده سابق انتظامی شهرستان اسدآباد، اظهار کرد: انتظار می‌رود فرمانده جدید انتظامی با روحیه جهادی و مردمی خدمت در این شهرستان را پی بگیرد.

فرمانده سابق انتظامی شهرستان اسدآباد نیز با ارائه گزارشی از خدمت 3 ساله خود در شهرستان اسدآباد، گفت: تنها 2 درصد جرائم استان همدان مربوط به این شهرستان است که نسبت به سال‌های گذشته کاهش چشمگیری داشته است.

اسماعیل جمشیدی، اسدآباد را امن‌ترین نقطه استان خواند و بیان کرد: طی سال‌های گذشته ایستگاه آجین به لحاظ امکانات و حتی دیوارکشی ساختمان محروم بود و امنیت نداشت که با کمک فرماندار سابق توانستیم برای آن دیوارکشی انجام دهیم.

وی احداث سالن ورزشی برای کارکنان نیروی انتظامی را از خدمات دیگر دوره خدمت خود دانسنت و افزود: طی 3 سال گذشته کشفیات سرقت 28 درصد افزایش و دستگیری سارقان 322 درصد افزایش داشته است.

فرمانده سابق انتظامی شهرستان اسدآباد به کشف جسد رها شده در گردنه اسدآباد در سال‌های گذشته نیز اشاره کرد و یادآور شد: کمتر از یک ساعت توانستیم قاتل را شناسایی و به مراجع قضایی تحویل دهیم.

وی با اشاره به کاهش نزاع‌های دسته جمعی در اسدآباد، تصریح کرد: 140 درصد افزایش کشفیات مواد مخدر و 320 درصد افزایش دستگیری قاچاقچیان را در این شهرستان داشته‌ایم.

جمشیدی از افزایش 20 درصدی کشف سلاح و افزایش 14 درصدی کشف ماهواره در شهرستان اسدآباد خبر داد.

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت