آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 22 آبان 1397 ساعت 13:58   |   کد مطلب: 33932
از ابتدای امسال صورت گرفت
کشفیات 6 تن مواد مخدر در استان همدان
فرمانده نیروی انتظامی استان همدان گفت: 6 تن مواد مخدر از ابتدای امسال در استان همدان کشف و 7 هزار نفر در راستای اجرای طرح‌های مختلف دستگیر شدند.

به گزارش نافع، بخشعلی کامرانی‌صالح ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اسدآباد، اظهار کرد: امروز اگر قدرت‌های شیطانی در حوزه‌های مختلف در نبرد با ما هستند، با وجود همراهی مردم به عنوان قدرت بازدارنده، مقابل تهدید دشمن ایستاده و می‌ایستیم.

وی به سرمایه‌گذاری دشمن در زمینه‌های مختلف فرهنگی برای تخریب جوانان اشاره کرد و گفت: دشمن قصد کمرنگ جلوه دادن اربعین و پیاده روی بزرگ در راه امام حسین (ع) با تبلیغات در حوزه فضای مجازی را داشت که حضور میلیونی مردم از نقاط مختلف دنیا باعث خنثی شدن این امر شد.

فرمانده نیروی انتظامی استان همدان با اشاره به فرمایشات امام خمینی (ره)، بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران متصل به انقلاب حضرت مهدی(عج) است و به کوری چشم دشمنان با بمباران و موشک‌باران فکری خود نمی‌تواند انقلاب برگرفته از عاشورا را مانع شود.

وی در ادامه به کشفیات 6 تن مواد مخدر در استان از ابتدای امسال اشاره کرد و افزود: در این بازه زمانی 7 هزار نفر در راستای اجرای طرح‌های مختلف دستگیر شدند.

کامرانی‌صالح ریشه معضلات اجتماعی را در حوزه موارد مخدر دانست و تصریح کرد: باید با عزم ملی، کمک و همراهی مردم و مسئولان بتوانیم مقابل این معضل بایستیم.

وی با بیان اینکه امروز در فضای سایبری بیش از 300 درصد تخلفات در حوزه فضای مجازی وجود است، ادامه داد: بیش از 85 درصد این تخلفات توسط پلیس فتا ثبت و ضبط شده است.

فرمانده نیروی انتظامی استان همدان با تأکید بر لزوم شناخت مردم از شبکه‌های اجتماعی، خاطرنشان کرد: اگر بتوانیم از این فضا به عنوان یک فرصت استفاده کنیم خوب است در غیراین صورت تهدید خواهد بود.

وی با بیان اینکه بیش از 40 درصد کشفیات سرقت‌ها از طریق فناوری علمی انجام می‌شود، یادآور شد: استان همدان جزء سه استان امن کشور در مقایسه با  دیگر استان‌هاست.

کامرانی‌صالح در ادامه با بیان اینکه امروز مطالبات مردم به حق است، اظهار کرد: البته باید مردم را نسبت به جنگ اقتصادی و فرهنگی آگاه کرده و راه‌های مقابله با آن را به آنان آموزش داد.

وی در ادامه گفت: امروز همه در برابر حفظ نظام مسئول هستیم؛ مردم خوب پای کار بودند و ما مسئولان نیز باید با تفکر بسیجی و عمل جهادی همراه آنها باشیم.

فرمانده نیروی انتظامی استان همدان در پایان از زحمات 30 ساله جمشیدی فرمانده سابق انتظامی اسدآباد قدردانی و یاری را به عنوان فرمانده جدید این شهرستان منصوب و معرفی کرد.

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت