آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 22 آبان 1397 ساعت 08:42   |   کد مطلب: 33924
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: 5 عملیات طی 24 ساعت گذشته توسط آتش‌نشانان همدان به سرانجام رسید.

محمدرضا بیاناتی در گفت‌و‌گو با خبرنگار نافع، اظهار کرد: طبق اعلام مرکز پیام و کنترل فرماندهی عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان 5 عملیات طی 24 ساعت گذشته توسط آتش‌نشانان به ثبت رسید.

وی به 5 عملیات انجام شده اشاره کرد و گفت: 2 عملیات اطفاء حریق و 3 عملیات امداد و نجات حاصل تلاش آتش‌نشانان در این بازه زمانی بوده است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان بیان کرد: حریق یک منزل در شهرک فرهنگیان و حریق یک خودرو در پل فرهنگیان منجر به انجام عملیات اطفاء حریق شد.

وی با اشاره به 3 عملیات امداد و نجات انجام شده، افزود: نجات افراد محبوس شده در آسانسور در سبدبافان و 2 مورد نجات حیوانات در محله حاجی و حصار امام (ره) انجام عملیات امداد و نجات را به دنبال داشت.

بیاناتی تصریح کرد: طی 5 عملیات انجام شده، دو نفر توسط آتش‌نشانان نجات یافتند.

وی با بیان اینکه 470 تماس طی 24 ساعت گذشته در سامانه 125 همدان به ثبت رسیده است، ادامه داد: تنها 5 مورد از تماس‌ها منجر به انجام عملیات شد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان خاطرنشان کرد: 25 مورد از تماس‌های ثبت شده در سامانه 125 به منظور دریافت مشاوره و راهنمایی بوده است.

وی با بیان اینکه 100 مورد از تماس‌های به ثبت رسیده نیز اشتباه بوده است، یادآور شد: 340 مورد از تماس‌ها نیز با هدف ایجاد مزاحمت به ثبت رسید.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت