آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 17 آبان 1397 ساعت 07:55   |   کد مطلب: 33873
رئیس کمیته امداد منطقه 2 همدان گفت: 20 واحد مسکونی در سال جاری با کمک خیران و حامیان و با وام‌های بدون بهره خریداری یا ساخته شده و کلید آن تحویل خانواده‌های فاقد مسکن مقاوم شده است.

به گزارش نافع، جعفر هاشمی امروز در خصوص خدمات ارائه ‌شده در حوزه مسکن به مددجویان در سال جاری، اظهار کرد: با توجه به گسترش روزافزون جمعیت، نیاز به مسکن نیز در جامعه افزایش ‌یافته که در همین راستا یکی از برنامه‌های کمیته امداد احداث سرپناه مناسب برای خانواده‌های زیرپوشش با اولویت خانواده‌های ایتام، زنان سرپرست خانوار و بیماران مددجو است.

وی افزود: 20 واحد مسکونی در سال جاری با کمک خیران و حامیان و با وام‌های بدون بهره خریداری یا ساخته شده و کلید آن تحویل خانواده‌های فاقد مسکن مقاوم شده است.

رئیس کمیته امداد منطقه 2 همدان اضافه کرد: 17 واحد مسکن در شهر همدان با کمک خیرین و کمیته امداد خریداری و تعداد سه واحد مسکن روستایی با کمک کمیته امداد و با وام مسکن احداث شده است.

وی یادآور شد: تعمیرات 172 مسکن مددجویی نیز انجام شده و برای تعمیر و خرید منزل نیز 3 میلیارد و 804 میلیون ریال از اعتبارات بلاعوض پرداخت شده است.

هاشمی خاطرنشان کرد: مبلغ 2 میلیارد و 600 میلیون ریال از وام بدون بهره نیز توسط صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت به مددجویان کمیته امداد پرداخت شده است.

فارس

انتهای پیام/

دیدگاه شما